News

21 Savage: zobaczyłem niebieskie światła, a potem mnie już nie było

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

21 Savage: zobaczyłem niebieskie światła, a potem mnie już nie było

Po zwolnieniu z aresztu śledczego imigracyjno-celnego, 21 Savage pojawił się w Good Morning America, aby porozmawiać o swoim aresztowaniu, którym żyje teraz hip-hopowe środowisko.

W szczerej rozmowie raper powiedział dziennikarce ABC News – Linsey Davis m.in., że zdecydowanie służby ICE w niego „celowały”. Odwołując się do tego, co się wydarzyło, Savage zrelacjonował swoją dezorientację w trakcie aresztowania: „Nie wiem nawet, po prostu jeździłem i właśnie zobaczyłem karabiny i niebieskie światła. A potem byłem na tylnym siedzeniu samochodu i mnie już nie było.”. 21 stwierdził również, że nigdy nie powiedziano mu, że został aresztowany. „Nie mówili nic. Po prostu powiedzieli: „Mamy Savage’a”. Z jego słów wynika, że jest przekonany, że policja tylko czekała na okazję, by go dorwać.

Przypomnijmy , że 21 Savage, który faktycznie pochodzi ze Zjednoczonego Królestwa, został aresztowany 3 lutego za nielegalne przebywanie w USA od 2006 roku. W środę 13 lutego został zwolniony z aresztu. Jego prawnicy w tym samym dniu poinformowali prasę:

„W związku z nagrodami Grammy, w których miał uczestniczyć nasz klient, otrzymaliśmy informację, że dojdzie do przyspieszonego procesu. Dzisiaj 21 Savage opuścił areszt” 

Fot. Rapper 21 Savage fears deportation after ICE arrest [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
McDonald’s konkurentem dla Balenciagi

Kojarzycie buty francuskiej Balenciagi, które w zeszłym roku były opisywane jako czerpiące inspirację z opakowań po frytkach? Szwedzki oddział McDonalda podjął rękawicę. Udowadniając przy okazji, że jego pracownicy są nieźli into social media.

News,Streetwear
Nowe One Stary od Converse i GOLF le FLEUR*

Niezwykle popularna, zapoczątkowana w 2017 roku poprzez wydanie zamszowego modelu One Star, współpraca pomiędzy amerykańskim brandem Converse a drugą (zajmującą się stricte butami) obok GOLF WANG marką rapera Tylera The Creatora, czyli GOLF Le FLEUR*, doczekała się kolejnej odsłony. Tym razem jest to nowa wersja modelu One Star. Przedstawiamy „Industrial”.