Hip Hop,News

5 milionów za koncert live? Bardzo proszę!

Jakub Purłan -
tekashi
tekashi
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

5 milionów za koncert live? Bardzo proszę!

Saga z Tekashim trwa w najlepsze. Raper miał być skończony po wszystkich ekscesach, a jak widać jego kariera nabrała jeszcze większego rozpędu. W końcu byle kto nie dostaje takich pieniędzy za koncert.

Jak podaje TMZ, firma GlobalStreamNow wyraziła chęć współpracy z 6ix9ine’m. Mówi się, że w grę wchodzi 5 milionów dolarów za jeden występ, który będzie transmitowany na żywo. Trzeba przyznać, że jest to kosmiczna suma jak za godzinę grania swoich numerów. Mogło się wydawać, że po tym jak Tekashi wsypał wszystkich, to będzie kompletnie skończony. Jednak jest inaczej. Złą sławę wykorzystał do robienia pieniędzy. Trudno sobie wyobrazić, gdzie jest koniec jego pomysłów i możliwości. Przebieg jego kariery to świetny scenariusz na film. Tylko nie wiem, jakiego gatunku. Kaz Bałagane jednak przewidział, że jego losy potoczą się inaczej niż mogłoby się wydawać. Mam nadzieję, że taki sposób na jeszcze większy rozgłos nie stanie się popularny. Choć wiadomo czego się dopuścił Tekashi, to nie można mu odmówić, że marketing ma fenomenalny.

fot. kadr z klipu „6IX9INE- GOBBA (Official Music Video)”, YouTube.com/Tekashi 6ix9ine

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Mamy 1000. notowanie OLiS! Jak przez ostatnie 20 lat sprzedawał się hip-hop?

Wczoraj, 23 lipca, opublikowane zostało 1000. wydanie OLiS! Z tej okazji otrzymaliśmy także podsumowania z ostatnich 20 lat. Wyniki raczej nie zaskakują. A jak ostatecznie radził sobie rap?

Hip Hop,News
Czy Kanye West przeżyje wybory prezydenckie?
Kanye West - Follow God

Kanye West wystartował w tegorocznych wyborach prezydenckich, ale chyba sam nie przypuszczał, z jakim ciężarem emocjonalnym będzie się to wiązało. Czy raper to wytrzyma?