Hip Hop,News

6ix9ine pozwany za gwałt! Ofiara miała mieć jedynie 13 lat

Michał Fitz -
kadr z klipu "6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz - “FEFE” (Official Music Video)", youtube.com/Tekashi 6ix9ine
kadr z klipu "6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz - “FEFE” (Official Music Video)", youtube.com/Tekashi 6ix9ine
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

6ix9ine pozwany za gwałt! Ofiara miała mieć jedynie 13 lat

Czy ktoś już zaczął pisać książkę o Tekashim? Jeśli tak, to powinien być w trakcie drugiego tomu, bo raper nie przestaje wywoływać kontrowersji. Mało tego, nie tylko pojawiają się nowe afery, ale wciąż ciągną się za nim te sprzed lat. Właśnie został pozwany za współżycie z nieletnią.

Od czego się zaczęło? W 2015 roku, na samym początku swojej kariery, Tekashi został przyłapany na seksie z nieletnią, która miała wówczas 13 lat. Sprawa, oczywiście, podchodzi już pod pedofilie, ale została bardzo szybko załatwiona przez reprezentantów prawnych artysty, którzy w ramach ugody uzgodnili z prokuraturą i sądem 4 lata kary w zawieszeniu.

Okazuje się jednak, że nie wyglądało to do końca w taki sposób, w jaki uważano. Nie był to stosunek z dziewczyną, która po prostu zataiła swój wiek, a rzekomo perfidne nadużycie seksualne, gwałt. Kobieta jest już pełnoletnia i miała pozwać rapera o to, że wówczas wykorzystał ją bez jej zgody. Przyznała, że tamtego wieczora, w wieku zaledwie 13 lat, była pod wpływem alkoholu i narkotyków, co skutecznie uniemożliwiło jej wydanie świadomej zgody na stosunek.

Żeby było jasne, rapera po raz kolejny należy zdecydowanie potępić. Mówimy w końcu o akcie pedofilii. Główny obrońca prawny 6ix9ine’a, Lance Lazarro, podchodzi do całej sprawy wprawdzie bardzo spokojnie i sceptycznie. Zaznacza, że zespół Tekashiego będzie go bronił w sądzie i jednocześnie zwraca uwagę na „podejrzany” fakt, że kobieta dopiero teraz mówi o wykorzystaniu. To jednak nie powinno dziwić – doświadczenie przemocy seksualnej jest na tyle ciężkie, że trudno być gotowym, aby o nim opowiedzieć i domagać się zadośćuczynienia od razu.

fot. kadr z klipu „6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz – “FEFE” (Official Music Video)”, youtube.com/Tekashi 6ix9ine”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Najpierw jak Jezus na krzyżu, teraz jak Quebonafide. Zibex po raz kolejny zaskakuje!
Zibex Quebonafide

Zibex dał się poznać w tym roku zwłaszcza dzięki projektom "UNTITLED01" i "HHNS Mixtape". Jego numery spokojnie wbijają kilkaset tysięcy wyświetleń. Dziś ruszył preorder pierwszego legalnego krążka rapera, a dodatkowo wleciał singiel o intrygującym tytule, "Quebonafide". "XX" ma ukazać się 27 listopada.