Hip Hop,News

A$AP Rocky aresztowany! Koncert na Open’erze odwołany? Kto może go zastąpić?

Tomasz Jastrzębski -
Hip Hop,News - - Dodane przez Tomasz Jastrzębski

A$AP Rocky aresztowany! Koncert na Open’erze odwołany? Kto może go zastąpić?

Sytuacja szybko się rozwija, więc warto zaktualizować temat o którym wczoraj Was poinformowaliśmy. Amerykańska gwiazda rapu może mieć niemały problem. Problem nie tylko prawny, ale i z dotarciem na koncert do Trójmiasta.

A$AP wrzucił na swój Instagram dwa filmiki przedstawiające sytuację, która zapoczątkowała konflikt. Widać na nich, że ekipa rapera była zaczepiana przez pobitych. Dodał też do tego parę komentarzy: „Rzuca słuchawkami w ochroniarza”, „Paru ćpunów nie jest moimi fanami, nie znamy ich, nie chcemy problemów”, „Jestem niewinny” – można było przeczytać pod jego ostatnimi postami.

Organizator pisze: „Jeśli nie ma żadnych oficjalnych komunikatów, to oznacza, że wszystko odbywa się zgodnie z planem” — oświadczenie biura prasowego Open’er Festival 2019.

A$AP został jednak zatrzymany niedługo po jego koncercie na Smash Festivalu. Nie wiadomo, ile czasu może spędzić w areszcie, a show w Polsce jest już jutro.

Wszyscy, szczególnie ci którzy wybierają się na festiwal, wstrzymali oddech, a facebook aż zawrzał od dyskusji i spekulacji na temat tego „Czy zagra?” lub „Kto zagra za niego?” Np. Young Thug Polska na swoim fanpage’u napisał:

„To już pewne, A$AP Rocky nie pojawi się na Open’er Festival. Zatrzymany raper będzie przebywał w areszcie do piątku. To wtedy jest pierwsza rozprawa dotycząca tego przewodu sądowego. Prawnicy Rocky’ego informują, że szwedzki sąd zamierza zrobić z tego case’u przykład dla innych. Temat imigrantów w tym kraju jest niezwykle newralgiczny. Do tych ludzi władze państwa podchodzą nadzwyczaj ostrożnie i łaskawie. Jest zagrożenie, że Rakim będzie przetrzymywany aż do końca lipca. Oznacza to, że całe jego europejskie tour będzie anulowane.” – fp nie podaje jednak żadnego źródła.

Czy będzie potrzebne zastępstwo za zastępstwo za Lil Uzi Vert’a? Kto powinien zagrać zamiast Rocky’ego gdyby ten nie pojawił się w Gdyni?

Może Białas jak w przypadku sytuacji ze Sfera Ebbasta w Katowicach? Może Legenda polskiego internetu i marzenie wielu, którzy stworzyli nawet wydarzenie by to zademonstrować? A może pojawiłby się jednak na scenie dzięki Żabsonowi?

Do usłyszenia!

UPDATE: Organizator ogłosił, że koncert A$AP’a się nie odbędzie, a zamiast niego zagra Stormzy.

foto kadr z klipu „A$AP Rocky – Kids Turned Out Fine (Official Video)” youtube/ASAPROCKYUPTOWN

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Chillwagon Challenge na finiszu! Nowy członek już wkrótce? Jedyna taka akcja w Polsce!

Ekipa zaistniała w świadomości słuchacza niecały rok temu, tytułowym kawałkiem, który od razu wystrzelił i wykręcił spore liczby (dziś prawie 11 mln wyświetleń). Ostatnio puszczona "@" zapowiada się na hit lata. U nas można było przeczytać o perspektywie poszerzenia składu o Parysa Platynova...

Felieton,Hip Hop
Uważasz, że Chillwagon to najlepszy skład Borixona? To chyba o czymś nie wiedziałeś

Najnowsza grupa Borixona - Chillwagon, święci komercyjne triumfy. Chwile wcześniej młodsi słuchacze kojarzyli rapera głównie z hardcorowym składem Gang Albanii. Jednak w swojej karierze Kielczanin miał etap jeszcze bardziej hardcorowy i komercyjny - a mowa tu o Hardcorowej Komercji. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ do sieci trafiły wcześniej nieudostępnione kawałki z tego projektu. To dobra okazja, żeby przypomnieć sobie o HaKa, a dla młodych fanów, aby sprawdzić jak mógłby brzmieć Chillwagon 15 lat temu.