News

A$AP Rocky: Gdyby nie Soulja Boy, nie byłoby mnie w rapgrze

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

A$AP Rocky: Gdyby nie Soulja Boy, nie byłoby mnie w rapgrze

Zatrzymując się przed koncertem w Los Angeles, A$AP Rocky skorzystał z możliwości udzielenia wywiadu w programie radiowym w Real 92.3. I to właśnie tam wyznał, że największą rolę w jego hip-hopowej karierze odegrał  Soulja Boy. Jak sam powiedział: – Gdyby nie on, A$AP Rocky’ego prawdopodobnie nie byłoby w rapgrze.

Rocky mówił na antenie o niezatartym wkładzie Boya w powstanie karier gwiazd rapu. Uważa, że Soulja jako pierwszy stworzył formułę. – Myślę, że to, co stworzył, stało się podstawą standardowego sposobu działania w tej branży.” – zadeklarował.

W ten sposób Rocky pokazał, że Soulja zajmuje szczególne miejsce w jego prywatnym rankingu. Warto zaznaczyć, że artysta wymienił DeAndre przed Kanye Westem i Pharrellem, o których również powiedział kilka ciepłych słów. Jego zdaniem, te dwie osobistości silnie wpłynęły na związek pomiędzy raperami a światem mody, z czym A$AP mocno się utożsamia.

Słowa Rocky’ego muszą być miłym zaskoczeniem dla Soulja Boya, który sam ostatnio zaliczył dość kontrowersyjną wypowiedź. Raper uważa, że m.in. Drake6ix9ine zawdzięczają mu wszystko i mocno inspirowali się jego postacią przy tworzeniu własnej muzyki. Jak można się było spodziewać, te słowa nie spotkały się z aprobatą zainteresowanych. Na szczęście Soulja może liczyć na Rocky’ego, który – jak widać –  stoi po jego stronie.

Fot. z filmu ”A$AP Rocky on Staying Sober, Bra Collection, Soulja Boy + MORE!”/ YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Crocsy zamiast torebki? Teraz to możliwe

Najbardziej znienawidzony but świata? Być może. Trudno jednak odmówić mu sporego grona oddanych fanów. Po kilku gorących zeszłorocznych projektach (m.in. kolabo z Post Malone), przyszła pora na coś nowego. Oto torba w kształcie kultowych klapków.

Streetwear
Kultowe Air Jordan 4 ,,Bred” powracają

Jak możecie pamiętać z tekstu o nadchodzącej kolorystyce ,,Black Laser", w tym roku obchodzimy trzydzieste urodziny modelu Air Jordan 4. Dni mijają i prawie w każdym tygodniu otrzymujemy informacje o kolejnych zbliżających się wydaniach. Tym razem źródła bliskie Jordanowi dotarły do info odnośnie reedycji jednej z najbardziej kultowych kolorystyk, ,,Bred".