Hip Hop,News

A$AP Rocky ma dziewczynę! I chciałby mieć córkę

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

A$AP Rocky ma dziewczynę! I chciałby mieć córkę

Przez lata u boku Rocky’ego mogliśmy obserwować mnóstwo pięknych i przeważnie bardzo znanych kobiet. Wygląda na to, że to już zakończony etap i członek kolektywu A$AP postanowił się w końcu ustatkować.

Rocky gościł w programie Angie Martinez. Na początku pochwalił się, że od początku roku jest zupełnie trzeźwy. – Mam 30 lat, muszę trochę przystopować – stwierdził.

Rozmowa zeszła na tegoroczną edycję Yams’ Day. Rocky wspomniał, że pojawi się na niej Young M.A, raperka z Brooklynu. Flacko mocno spropsował koleżankę i wspomniał także o Rico Nasty. – Zazwyczaj patrzy się na kobiety z seksistowskiej perspektywy. Chcesz je zaliczyć albo po prostu ci się podobają. W tym przypadku one po prostu robią ruchy, niezależnie od płci, są świetne – kontynuował pozdrawiając przy okazji Nicki Minaj i Cardi B.

Skoro temat kobiet został już wywołany, Angie postanowiła pociągnąć rapera za język i… udało się jej! Rocky przyznał, że jest w relacji. – Jestem w związku z normalną dziewczyną, to nie jest nikt sławny. To świeża sprawa – oznajmił.

Kto by się spodziewał. Zdawać by się mogło, że jeśli Rocky będzie w stałej relacji, to raczej z kimś z branży.

Raper odniósł się też do głośnej sprawy R. Kelly’ego – To śliski temat. (…) Nie usprawiedliwiam tego, co zrobił. Muszę jeszcze obejrzeć „Surviving R. Kelly” – mówił wyraźnie poruszony.

„Chcę mieć córkę”

Niejako przez problem czynów wokalisty, rozmowa zeszła na temat dzieci. – Chcę mieć córkę. Syna bym zdemoralizował. Byłby najlepszym najgorszym typem na świecie. Zobacz, byłby przystojny, byłby arogancki. Ja jestem problematyczny, on by to odziedziczył – przyznał rozbawiony.

Cóż, Flacko ma taką pozycję, że rodzina wydaje się być naturalnym rozwinięciem życiowej drogi. Trzymamy kciuki. Aha, Rocky wspomniał również, że pracuje nad nowymi rzeczami z Tylerem, The Creatorem! Czekamy.

Fot. kadr z wideo „A$AP Rocky Is Now Sober, Has a Girlfriend + Promises Surprises at Yams Day”, youtube.com/The Angie Martinez Show

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Sokół z wynikiem 10 tysięcy w przedsprzedaży!
Sokół

Fani rapera mają do niego zaufanie. Wykupili już ponad 10 tysięcy egzemplarzy jego debiutanckiej płyty, mimo że dopiero co ruszył preorder.

News
„Z kamerą u Drake’a”. Nieautoryzowany dokument na Netflixie
Drake

Nieautoryzowany film dokumentalny o życiu i karierze amerykańskiego rapera pojawi się już niedługo na platformach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon, czy iTunes.