Hip Hop,News

A$AP Rocky wypiął się na Trumpa. Pomoc w Szwecji nie pomogła?

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

A$AP Rocky wypiął się na Trumpa. Pomoc w Szwecji nie pomogła?

Flacko i bijatyka na ulicach Sztokholmu. Może pamiętacie jeszcze, że A$AP Rocky przesiedział sobie miesiąc w szwedzkim areszcie w tej sprawie nim doszło do rozprawy – na której, nawiasem mówiąc, nie musiał się stawiać bo został zwolniony – ale w wyniku której dostał wyrok dwóch lat w zawieszeniu (szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ). Pewnie ogarniacie również, że podczas odsiadki rapera, prezydent USA, Donald Trump czynił nawet śmiałe interwencje za pomocą Twittera. Jakieś głębokie oburzenie, jakieś rozmowy z premierem Szwecji, jakieś wsparcie Kim Kardashian i Kanye Westa. Otóż okazuje się, że sprawdził się mój prognostyk i Trump robił to wszystko ze względów politycznych.

Background historii znajdziecie TUTAJ, ale to żaden problem. Okazuje się, że pomoc Trumpa miała być bezpośrednio zależna od tego, co Flacko zrobi po powrocie do USA. A miał po prostu podziękować prezydentowi i stanąć za nim, co ma oczywiste korzyści polityczne. Jak podaje magazyn Vice:

Chodziło o dwie minuty rozmowy, w której po prostu powiedziałby „dziękuję”.

Darrel Scott, doradca Trumpa

A$Ap tego nie zrobił, co więcej management Rocky’ego postanowił nie wspominać o temacie i całkowicie wyłączył się z rozmowy z Białym Domem. W takim układzie, wygląda na to, że Trump nie może liczyć na żaden poważny stopień poparcia ze strony czarnoskórych, choć przecież mocno próbował wkupić się we „wspólną rację”.

Doradcy Trumpa nie kryją przykrości – to mogłoby zmienić w jakimś stopniu wizerunek prezydenta, a wyszło na to, że cały sztab został tak naprawdę kompletnie pominięty w historii ze szwedzkim aresztem. Jak ta sytuacja się rozwinie? Czas pokaże.

fot. WikipediaCC

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Producent zabawek dla dzieci kupił Death Row Records

Do pierwszego kwietnia jeszcze daleko, ale spokojnie, interesy bogatych ludzi za oceanem każdego dnia przynoszą rozmaite absurdalne wiadomości. Tym razem miło (?) nam ogłosić, że Hasbro, firma, którą możecie kojarzyć chociażby z takiej marki jak Monopoly czy różnych małych samochodzików, kupiła Death Row Records i tym samym operuje katalogiem 2Paca, Snoop Dogga i Dr'a Dre.

Hip Hop,News
Laikike1 po pięciu miesiącach odwyku założył kanał „motywacyjny” dla alkoholików

Sumienie sceny, wieloletni król podziemia, a także uczestnik jednych z najbardziej pijackich wywiadów w historii polskiego YouTube'a, Laikike1, opuścił placówkę odwykową i - niejako spłacając dług wobec terapeutów - postanowił opowiedzieć o swoim problemie i systemie administracyjno-organizacyjnym terapii. W założeniu ma również wyjaśnić mity związane z leczeniem nałogów i pokazać, co można z tego wyciągnąć i jak należy o tym myśleć, żeby w razie problemu nie bać się sięgnąć po pomoc.