News,Streetwear

Adidas i LGBT, Nike i chaos: premiery nadchodzącego tygodnia

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Adidas i LGBT, Nike i chaos: premiery nadchodzącego tygodnia

Tak pożegnamy maj i przywitamy czerwiec. Pogodowo dramat, ale na pocieszenie trochę dobrych kicksów do sklepów trafi. Kilka par na Miesiąc Dumy od Adidasa, mocny strzał od Sacai i Nike i inne. Zapraszamy do lektury!

Udostępnij
News
Kamerzysta i złota płyta… po kilku dniach

Kamerzysta zaczynał jako pierwsza pełnoprawna postać z uniwersum Lorda Kruszwila (poza samym prowadzącym kanał). Dzisiaj jest właściwie równorzędnym bytem na polskim YouTube. Jego kanał ma niemal dwa miliony subskrybcji, a zdecydowanie się na karierę "rapera", okazało być strzałem w dziesiątkę. Jak poinformował - jeszcze dwa tysiące płyt i będzie mógł cieszyć się statusem złotego krążka.

Hip Hop
PRO8L3M VS Schopenhauer [Raper VS Klasyk]

Serwus! Przed Wami czwarty odcinek "Raper VS Klasyk". Odcinek dosyć szczególny, bo pod lupę bierzemy duet, i to duet MC/Producent. Wynika to z tego, że naszym zdaniem od pewnego czasu prezentuje wspólną wizję i konsekwentnie utrzymuje ten klimat po równo w warstwach tekstowej i muzycznej. W pierwszym odcinku postawiliśmy na zestawienie Wojtka "Sokoła" Sosnowskiego i Stanisława Wyspiańskiego. W drugim w koleżeńskie szranki stanęli Piotr "Ten Typ Mes" Szmidt i Charles Bukowski. W trzecim przyrównaliśmy Adama "Łonę" Zielińskiego do Wojciecha Młynarskiego. Dzisiaj w nieco posępnej atmosferze spotyka się PRO8L3M i Arthur Schopenhauer! Dlaczego tak? Bo Oskar i Steez83 na swoich płytach prezentują swoistą fenomenologię melanżu i życia na krawędzi. Wydaje nam się, że Arthur z uznaniem pokiwałby głową.