News,Streetwear

Air Jordan 4 obchodzi trzydziestkę! Prezenty już w drodze

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Air Jordan 4 obchodzi trzydziestkę! Prezenty już w drodze

Najważniejsza obok „jedynek” sylwetka w portfolio amerykańskiego brandu, Air Jordan 4, obchodzi w tym roku trzydzieste urodziny. Z tej okazji możemy spodziewać się prawdziwego wysypu nowych par. Oto pierwsza z nich – kolorystyka ,,Black Laser”.

Pierwsze wydanie, z wzorami mającymi imitować grawerowanie laserem, trafiło na rynek 14 lat temu. Biało-czarno-czerwona kolorystyka została wtedy wydana jako część ,,Laser Packu”, w skład którego – prócz wspomnianych butów – wchodził jeszcze limitowany t-shirt i czapka. Wycenione wtedy na 175 dolarów „czwórki”, osiągają dziś na rynku wtórnym cenę w okolicach 600 USD.

Air Jordan 4 Retro „Laser”, fot. Flight Club

O ile w poprzednim wydaniu wzór był w całości wyryty, tak do pokrycia ,,Black Laser” użyto już klasycznego nadruku, delikatnie wyróżniającego się na tle czarnej skóry.

fot. Instagram/gc911

Para zadebiutuje na oficjalnej stronie Nike już jutro, 18 stycznia, w cenie 200 dolarów. W limitowanej ilości trafią także do wyselekcjonowanych sprzedawców – m.in. sieci Foot Locker.

Jeśli o inne wydania „czwórek” chodzi – najgorętsza premiera jeszcze przed nami. Według przecieków, kolorystyka ,,Olive Cactus Jack”, powstała w kolaboracji z Travisem Scottem, powinna pojawić się na rynku w okolicach lata. Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli, sygnowanych nazwiskiem Travisa, tak i tutaj możemy spodziewać się ścisłego limitu i przebijających wielokrotnie retail cen na rynku wtórnym.

fot. Instagram/depeche23mode

Przy okazji – sprawdźcie, jak pod względem ilości wydań butów sygnowanych logo Jumpmana prezentował się ubiegły rok.

Fot. Sneakernews/Instagram

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Podwójne „serca bicie”: Sokół & Andrzej Zaucha

Choć do premiery "Wojtka Sokoła", pierwszej solówki Narratora, jeszcze trochę zostało, producent dennis7 już teraz prezentuje swoje wyobrażenie na temat wspólnego numeru obu wykonawców.

News
Seriale 2019: Nowy Detektyw i wielkie finały. The best of

I w końcu są – mimo, że styczeń – pierwsze jaskółki! Jest w czym przebierać. Jest co testować. Jest na co czekać. Co nie zawiedzie? A co nas zaskoczy? Zobaczcie sami.