Streetwear

Air Maxy, jakich jeszcze nie było

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Air Maxy, jakich jeszcze nie było

Trudno uznać linię golfową od Nike za szczególnie rozpoznawalną. Najwyraźniej projektanci postanowili z tym zawalczyć. Oto jeden z najbardziej zaskakujących modeli w portfolio amerykańskiego brandu.

Air Max 1 Golf ,,Grass” to sylwetka zaprojektowana specjalnie z okazji tegorocznej edycji PGA Tour – corocznych zawodów golfowych, organizowanych w Stanach Zjednoczonych.

Cholewka oraz język zostały w tym wydaniu pokryte materiałem mającym imitować murawę boiska golfowego. Brak też mocno forsowanego ostatnimi czasy przez Nike overbrandingu. Logotyp marki został umieszczony jednie w formie haftu na boku cholewki oraz nadruku na wkładkach. Całość osadzono na typowej dla golfowych wydań podeszwie o agresywnym bieżniku.

fot. J23app

Para zadebiutuje w ciągu najbliższych tygodni na oficjalnej stronie Nike w cenie 140 dolarów.

Sprawdźcie też klasyczne Air Max 1 uzupełnione o ,,żelowy” swoosh, po raz pierwszy zaprezentowany na tym modelu.

J23app/Sole Collector

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Popek zakłada partię. Przyjrzyjmy się jej ideom

Podobnie jak ja, pewnie również wielu z was nie do końca na serio traktuje nową inicjatywę Popka. Wszystko wskazuje jednak na to, że raper faktycznie planuje założyć partię, a informują o tym już zarówno portale polityczne, sportowe, muzyczne, jak i plotkarskie.

News
Travis Scott i André 3000 na krążku Jamesa Blake’a

Już za niespełna tydzień, 18 stycznia, na rynku ukaże się nowy (czwarty z kolei) album Jamesa Blake'a. Dlaczego o tym piszemy? Bo na „Assume Form” wystąpił gościnnie m.in. Travis Scott.