Felieton,Hip Hop

ANOMALIE, czyli projekt, który ma spore szanse na sukces

Patryk Grzybicki -
Felieton,Hip Hop - - Dodane przez Patryk Grzybicki

ANOMALIE, czyli projekt, który ma spore szanse na sukces

Przyłu, młody raper, który niedawno dołączył do QueQuality, a 22 maja wypuścił swój debiutancki i zarazem bardzo dobry album, o którym pisaliśmy TUTAJ nie zwalnia tempa! W internecie znajduje się projekt, o którym może jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć!

Po wydaniu krążka raperzy zazwyczaj dają sobie chwilę, aby odsapnąć od nagrywek, często wybierają się w trasy koncertowe, jednak w czasach wirusa jest to utrudniony proces. Niektórzy za to nie zwalniają tempa i po dobrym odbiorze debiutanckiego CD publikują bardzo ciekawy projekt w sieci!

„Carnival” to utwór z płyty Przyłu – „Juniper”

Jakiś czas temu w serwisie YouTube powstał kanał o nazwie „ANOMALIE”, na którym szybko został udostepniony numer „Drugi Brzeg”. Jest to bardzo klimatyczny utwór, który opowiada o spokoju i dotarciu z kimś do miejsca, w którym nie ma problemów, a wszystko jest lepsze, czyli na przysłowiowy „drugi brzeg”, lepszy brzeg.

Pierwszy utwór na kanale „ANOMALIE”

Jak się okazało, za „ANOMALIE” w głównej mierze odpowiedzialny jest właśnie Przyłu, który na nowo powstałym kanale zaczął intensywnie udostepniać utwory. W chwili obecnej na kanale wraz z „OUTRO” znajduje się 8 kawałków i pochodzą one z albumu „7578”, który jest dostępny już w serwisach streamingowych.

Ciekawostką jest logo, które na pierwszy rzut oka przedstawia huragan, jednak wszystko zależy od punktu widzenia. W materiale nazwanym „OUTRO” dowiadujemy się, że po odwróceniu obrazka z logiem zobaczymy rybę, która wskakuje do wody. Może to oznaczać, że „ANOMALIE” dopiero zaczynają i tak jak ta ryba dopiero wskoczyli, by zachwilę wypłynąć na głębokie wody.

Odwrócone logo ANOMALIE PRZYŁU
Kadr z klipu ANOMALIE – „OUTRO”

Mi osobiście ten projekt bardzo się podoba. W dzisiejszej fali mocnych, trapowych brzmień, muzyka, która wychodzi z ramienia „ANOMALII” jest pewnego rodzaju odskocznią, spokojem, można przy niej się wychillować. A Wam siada album „7578”? Myślicie, że ma to szansę zajść wysoko?

fot. kadr z klipu ANOMALIE – „OUTRO”, YouTube.com/ANOMALIE

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Pop Smoke, czy to ty? – Pop Smoke „Shoot for the Stars Aim for the Moon” [Recenzja]
POP SMOKE - GOT IT ON ME (OFFICIAL VIDEO)

Pop Smoke to kolejny raper, który w ostatnim czasie odszedł od nas zdecydowanie za wcześnie. Przed tym, jak go zamordowano, zdążył nagrać jeszcze trochę materiału, nad którym pieczę objął 50 Cent. Fif zebrał wszystko w całość i wzbogacił materiał o sporo gościnek, tworząc album, którego brzmienia nie wszyscy się spodziewali.

Hip Hop,News
[NA PIERWSZY RZUT UCHA] Kartky i „chłopcy z placu broni”

Karty jest w trakcie wydawania projektu o nazwie "Outside Of Society", o którym pisaliśmy [TUTAJ] który ukaże się już niebawem, a tymczasem możemy przesłuchać kolejny singiel z tej płyty.