Hip Hop,News

Arab wraca ze zjaranym stylem! Płyta już niebawem

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Arab wraca ze zjaranym stylem! Płyta już niebawem

Pamiętacie Araba, który w „Żywym Rapie” zaprezentował swoje umiejętności i przedstawił się jako najbardziej zjarany głos polskiego rapu? Powraca z płytą, która powinna wyjść już dawno, ale niestety nigdy nie ujrzała światła dziennego.

fot. kadr z klipu „ŻYWYRAP! – Arab – FINAŁ”

Po przygodzie w „Żywym Rapie” Arab zaczął wydawać swoje utwory, które przypadły do gustu słuchaczom, a samemu raperowi zapewniły rozpoznawalność. Później zaczął również być kojarzony z samym Hemp Gru, a kariera nabierała tempa. Arab nagrał wtedy w Hemp Studio album „The Rolling Joints”, jednak nigdy nie ujrzał on światła dziennego. Powodem najprawdopodobniej był konflikt między Bilonem a Arabem.

Ostatnio raper na swoim Instagramie poinformował, że niezgoda została zażegnana, a z racji tego, że fani na koncertach stale dopytują o album „The Rolling Joints”, to robiąc ukłon w ich stronę, album zostanie wydany.

instagram.com/gabrys_arabski

Jak widać już niebawem fani starego, zjaranego flow Araba będą mogli kupić długo wyczekiwaną płytę. Pomimo, że raper teraz zamienił dym z płuc na pot i ciężko trenuje, co potwierdziła również walka z Wujkiem SamoZło, to mimo wszystko wyda album, który został nagrany 7 lat temu; album, który zjaranym flow skradł serca słuchaczy.

Pozostaje więc poczekać na album „The Rolling Joints”, by móc go nabyć, ale wcześniej warto przypomnieć sobie dobrze znaną wszystkim „30”, która w ostatnim czasie przekroczyła 9 000 000 wyświetleń!

fot. fakt.pl

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Łona i Webber dostali niezwykłe wyróżnienie!
www.facebook.com/lonaiwebber

Łona i Webber są na scenie już od niemal dwóch dekad. Pomimo tego, że niektóre ich piosenki to już klasyki, duet nigdy nie był na szczycie rapgry, zawsze pozostając lekko poza nią. Być może to właśnie sprawiło, że ich muzyka jest tak oryginalna i powszechnie doceniania. Dziś za swoją działalność otrzymali niemałe wyróżnienie.

Hip Hop,News
Sokół: Jest mnóstwo raperów, którzy są ode mnie lepsi technicznie

Wojtek Sokół był gościem na kanale "Imponderabilia", którego twórcą jest Karol Paciorek. Prowadzący przeprowadził ponad godzinną rozmowę z raperem.