Hip Hop,News

Artyści jej nienawidzą! Nicki Minaj odkryła nowy, NIECODZIENNY sposób zapowiedzi! [SPRAWDŹ]

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Artyści jej nienawidzą! Nicki Minaj odkryła nowy, NIECODZIENNY sposób zapowiedzi! [SPRAWDŹ]

Młoda raperka Megan Thee Stallion ma już na koncie wydany w maju mixtape „Fever”. Teraz ogłosiła, że pracuje nad swoim oficjalnym debiutem i z tej okazji na Instagramiem, w relacji na żywo, Nicki Minaj, jako starsza koleżanka z branży, udzieliła jej kilku rad:

Nie myśl za dużo o tym (…) Pozwól mi coś ci powiedzieć – przez cały czas, kiedy pracowałam nad albumami, stresowałam się. A kiedy przestałam, kiedy wyluzowałam, aby mówić, freestyle’ować itp., to jest to, co oni kochają

Megan wspomniała, że w ciągu 24 godzin będzie w Los Angeles, na co Minaj odpowiedziała wykonując swego rodzaju… Harlem Shake. Obie panie zaczęły wykonywać coś na kształt tańca godowego, co prawdopodobnie zwiastuje… współpracę?

View this post on Instagram

Y’all ready for the collab or na?

A post shared by DJ Akademiks (@akadmiks) on

Cóż, pozostaje tylko napisać, że chyba czekamy na tę kolaborację i Megan zastosuje się do rad doświadczonej koleżanki. Swoją drogą nowy album Nicki Minaj również powinien ukazać się już niedługo! Czekamy. Bardziej niż na kolejne kooperacje ogłaszane w ten sposób. Co się zobaczy, tego się nie odzobaczy!

fot. kadr z klipu „Nicki Minaj – MEGATRON”, youtube.com/Nicki Minaj

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Red ostro odpowiada Paluchowi na jego zarzuty. O.S.T.R czeka już 15 lat

Paluch to jedna z bardziej lubianych postaci na scenie. Nie chodzi mi tu tylko o sympatię fanów, która z pewnością jest ogromna - patrząc po wynikach sprzedażowych Poznaniaka - ale również o szacunek innych raperów i... recenzentów. Paluch nie boi się mówić o tym, co mu się nie podoba i nie patrząc na to, czy komuś się naraża, od czasu do czasu zrzuca to, co leży mu na sercu. Na jedną z takich wypowiedzi głuchy nie pozostał Red, znany z Obozu TA, późniejszych projektów ze Spinachem, czy chociażby współpracy z Liroyem w utworze "Wykompe ci matkie!".

Felieton,News
Ten Typ Mes zmienia target z licealistów na rówieśników?

Czasy kiedy Mes jarał się, że strzelił jakiejś pannie gola na boisku, bezpowrotnie minęły. Nowy, dojrzały Mes, to Mes otaczający się Holakami, Rosaliami, Nosowskimi i Albo-Inaczej'owymi ludźmi. To Mes dużego formatu, który - pardon, musiałem - kiedyś będzie pisał do Dużego Formatu. Że ja sobie teraz kpię? Trochę tak, ale z radości, to wszystko z radości. A dlaczego? A dlatego, że ewolucja Mesa wreszcie doprowadziła go do punktu, o którym nawijał już na "Kandydatach na szaleńców" słowami: