Hip Hop

Artysto! Wkrótce na streamingach naprawdę będzie można zarobić! [Encyklopedia Popkultury]

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Artysto! Wkrótce na streamingach naprawdę będzie można zarobić! [Encyklopedia Popkultury]

Witamy Was w piątej odsłonie Encyklopedii Popkultury! Było już o hajsie w hip-hopie, o tym, czy warto szybko rapować, a także o opłacalności danego podejścia do fanów. Poruszaliśmy także kwestię przetasowań wśród fanbase’ów, kiedy wykonawca zmienia swój styl. Dzisiaj zajmiemy się czymś, co może zrewolucjonizować cyfrowy rynek muzyczny (i nie tylko). Co ważne, bo to się rzadko zdarza, tym razem na korzyść wykonawców!

Mówią Wam coś kryptowaluty? Okazuje się, że technologia blockchain może pozytywnie wpływać na politykę finansową serwisów streamingowych. Giganci jak Spotify czy Tidal być może będą musieli zmienić podejście. Na horyzoncie pojawia się również Opus, czyli zdecentralizowana platforma muzyczna, która ma zapewnić artystom niemal 100% wpływów ze streamingu bez dodatkowych opłat.

Dziękujemy Bocca Bar za gościnę i zapraszamy Was do sprawdzenia tego miejsca, w którym poruszamy wszelkie palące kwestie przy kominku.

A teraz – czas na wyjaśnienie, w jaki sposób na streamingach będzie można zbić godziwy hajs:

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
FAME MMA: Apel do Wojtka Goli! Co dalej? Walki w kisielu, wrestling?

Powoli opada kurz po czwartej edycji FAME MMA! Ekipa Wojtka Goli spokojnie może odgwizdać kolejne zwycięstwo, bo rozmach niewątpliwie był. Krew, pot i łzy też były. Nawet jeśli nie tak wprost, nie na wizji. Krew z pewnością gotowała się w niektórych zawodnikach. Przegrani być może ronili łzy po powrocie do domu. W każdym razie igrzyska z udziałem ludzi znanych odniosły kolejny sukces i nie zapowiada się, żeby ta freakfightowa federacja miała zawiesić działalność. Kolejne walki już po wakacjach. Drogi Wojtku, to mój apel do Ciebie.

Hip Hop,News
Zapowiada się kultowy duet! Znamy soundtrack „Króla Lwa”

Do premiery nowej odsłony "Króla Lwa" jest już coraz bliżej. W polskich kinach film będzie można obejrzeć już 19 lipca, czyli tydzień po światowej premierze. Tymczasem Disney właśnie ujawnił oficjalną tracklistę soundtracku, który trafi do streamingu 11 lipca. Sprawdźcie ją poniżej!