Hip Hop,News

Basen, kobiety, alkohol… „Fiesta” Deemza, Smolastego i Sobla!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Basen, kobiety, alkohol… „Fiesta” Deemza, Smolastego i Sobla!

Deemz ostatnio zaskakuje ze swoimi numerami! Z każdym utworem dostajemy mocne ksywki, które na jego bicie robią niezłe zamieszanie. Wcześniej otrzymaliśmy trochę ostrzejsze „Papi Papi” z Beteo, Kizo i Kabe oraz imprezowe „I Took A Pill in Remiza” ze składem Gombao33. Teraz przyszedł czas na „Fiestę”.

Obaj panowie, którzy dograli się do numeru, zrobili ostatnio wokół siebie trochę szumu, ponieważ Smolasty wraca do swojego starego brzmienia, a Sobel dał się poznać szerokiej publiczności z bardzo dobrej strony choćby dlatego, że świetnie odnajduje się w każdym kawałku. Przykładem może być „Testarossa”, na której leci łagodnie, czy zupełnie inny „Biznes”. „Fiesta” brzmi dość delikatnie. Śpiewany refren Smoły oraz dwie zwrotki Sobla idealnie pasują do zabawy, miłości i luźnego życia, które zostały przedstawione również na klipie. Basen, kobiety, alkohol, wakacyjny klimat… Warto dodać, że w rolę grillmana wcielił się tu Nocny!

Na płytę producencką Deemza czekamy z niecierpliwością. Widać, że nie stawia on na jedno brzmienie, tylko chce kombinować i dać swoim fanom taką płytę, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

fot. kadr z klipu „Deemz, Smolasty, Sobel – Fiesta”, YouTube.com/Deemz

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Jak nie prowadzić kariery? Na pewno nie tak, jak Przemek Ferguson…

Jeszcze w maju mówiło się, że Przemek Ferguson to odkrycie roku. Nominacja od Maty, nowi fani i setki tysięcy wyświetleń. Wszystko szło w jak najlepszym kierunku. Do czasu.

Hip Hop,News
StoproRap wzięło sprawy w swoje ręce. Przemek Ferguson zawieszony
Przemek Ferguson - Białe Skoki prod. shrpnss x caps

Miał być wielką gwiazdą, przejść drogę od zera do bohatera, zarabiając spore pieniądze i przy okazji dzieląc się nimi z biednymi dzieciakami z osiedla. Wszystko szło dobrze w karierze Przemka Fergusona, dopóki nie przyszły do niego pierwsze tantiemy. I uderzyła mu sodówka, której absolutnie nie powinno mieszać się z używkami.