Streetwear

BDSM i szczotka z ludzkich włosów? Nietypowe akcesoria vol. 2

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

BDSM i szczotka z ludzkich włosów? Nietypowe akcesoria vol. 2

Pierwszą część znajdziecie TUTAJ, drugą macie przed sobą. Jak w tytule – najdziwniejsze akcesoria od domów mody i uznanych brandów. Biżuteria, sporo rzeczy dla pań, ekscentryczne pomysły Ricka Owensa, maski dla fanów BDSM i inne. Do wyboru, do koloru, w dodatku (w zasadzie we wszystkich przypadkach) wyjątkowo drogo. Zapraszamy do lektury!

Udostępnij
Hip Hop,News
Justin Bieber: „Eminem nie rozumie nowego pokolenia”

Justin to jeden z tych gości, o których czasami nie wiadomo, co sądzić. Od czasu "Baby, baby, baby, oooh" przeszedł długą drogę i jego ostatnie poczynania można uznać za dojrzałe pod względem rozwoju artystycznego. Nie wpływa to jednak na to, że wciąż niektórzy raczej kojarzą go z tą sytuacją:

Felieton,Hip Hop,News
Raperze, znudziłeś się? Zmień ksywkę i wróć cały na biało!

Ostatnio Deys powrócił na swój stary kanał z nowym materiałem i pod nowa ksywką. Dotąd jako Grimmy wypuścił w obieg dwa kawałki. Jest smutno, depresyjnie, refleksyjnie, czyli w klimacie do którego już wcześniej przyzwyczaił słuchaczy Deys.
Zdarzały się jednak w hip hopie przypadki raperów, którzy w pewnym momencie zrobili zwrot o 180 stopni. Nie chcąc być kojarzeni z dotychczasową muzyką czy wizerunkiem, zmieniali swoje ksywki lub tworzyli alter ego. Przyjrzyjmy się najciekawszym przypadkom.