Hip Hop,News

„Będę strzelał się po stronie Hemp Gru” – W.E.N.A. o nowej szkole

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

„Będę strzelał się po stronie Hemp Gru” – W.E.N.A. o nowej szkole

Trzeba przyznać, że WENA (W.E.N.A., Wudoe itd.) trafia na nasz portal ostatnio dosyć regularnie – choć nie tak regularnie, jak u innych (pozdrawiamy). Dzieje się to głównie za sprawą jego najnowszych poczynań muzycznych, o których Damian pisał TUTAJ, a także bitwy na rymy z VNMem, która już WKRÓTCE.

Tym razem Wudoe zwrócił uwagę swoimi wypowiedziami na temat nowej szkoły. Jak już z wiemy z ostatnich eksploracji muzycznych rapera – otworzył się jeszcze mocniej niż w czasach „Nowej Ziemi” i jest gotowy trzaskać numery takie jak ten z Kazem Bałagane. Goszcząc u Numera Raza wystosował jednak statement, który jest pięknym i przemyślanym mariażem dwóch światów.

Szanuję Hemp Gru i zawsze będę szanował. (…) Znam się z chłopakami (…), to zawsze będzie zespół, który jest ikoną w mojej kulturze. Jeśli będzie wojna i będą się strzelać, to prawdopodobnie będę się strzelać po stronie Hemp Gru

Deklarował Wudoe, zaznaczając że do młodej szkoły nic nie ma, jeśli ta robi swoje szczerze i jest to autentyczne. My się zgadzamy, bo to przecież bardzo racjonalne podejście, a z takiego – przynajmniej w wywiadach – Montana Max słynie. Jeśli jesteście fanami rapera, to wywiad na pewno warto sprawdzić, bo pada w nim sporo fajnych spostrzeżeń. Tak, jest też o „beefie” z TDFem.

fot. kadr z klipu „W.E.N.A. – Handluj z tym prod. Kudel (OFFICIAL VIDEO)”, youtube.com/Wudoe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Na dobrą sprawę teksty w rapie mogą być o niczym

Śmiała hipoteza? Przyznaję, mówię to trochę z przymrużeniem oka, ale zaprezentuję Wam kilka przykładów i sami ocenicie, czy kawałki podobają Wam się ze względu na tekst czy... na coś zgoła innego, co zwyczajowo określa się mianem "flow".

Streetwear
Paszcza bestii na szyi? Nietypowe akcesoria vol. 1

Świat wielkiej mody ekscentrycznymi pomysłami stoi. Dziś mamy dla Was galerię z rzeczami, które w tym roku wzbudziły nasze największe zainteresowanie. Rozsiądźcie się wygodnie i scrollujcie, serio – jest ciekawie. Do kategorii "akcesoria" zaliczyliśmy: biżuterię, wszelkiego rodzaju breloczki, nietypowe torby i wszystko, co można jeszcze pod ten termin podciągnąć. Have fun.