Hip Hop,News

Bedoes ft. Pressa. Będzie międzynarodowe kolabo?

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Bedoes ft. Pressa. Będzie międzynarodowe kolabo?

Jeśli wierzyć plotkom, wygląda na to, że Borys już niedługo nagra (a może już nagrał?!) wspólny kawałek z przedstawicielem młodego pokolenia hip-hopowej sceny zza Oceanu. Skąd o tym wiemy? Bo na instagramach obu panów pojawiły się wspólne krótkie filmiki wideo.

Pressa to 22-letnia nadzieja kanadyjskiej sceny, m.in. ze wspólnym kawałkiem z Torym Lanez’em na koncie. Muzyk dograł się raperowi z Toronto na singlu „Canada Goose”, który osiągnął blisko 17 mln wyświetleń na YouTube. Pressa towarzyszył też Drake’owi na trasie Boy Meets World Tour. Mimo młodego wieku, ma też już na koncie sporo utarczek z prawem, ale my dziś nie o tym.

Kanadyjczyk pojawił się z Borysem na wczorajszym koncercie we Wrocławiu. Jego kariera zaczęła nabierać tempa po wydaniu mixtape’u „Press machine”. Bedoes… jego przedstawiać nie trzeba 🙂 Reprezentant SB Label niespełna cztery miesiące temu wydał dobrze przyjęty „Kwiat Polskiej Młodzieży” i podobno (tu znów odwołamy się do plotek) już wrócił do studia, gdzie pracuje nad nowym materiałem. Czy znajdzie się na nim kawałek z gościnką Pressy? Zobaczymy. Ponoć panowie nagrali już nawet wspólny klip. Czekamy na premierę!

fot. „Tarzan”, Bedoes & Kubi producent/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Blues – Gural i Matheo – Brothers z nowym teledyskiem

Minęło prawie dziesięć lat od ostatniego wspólnego wydawnictwa DonGuralesko i Matheo. Obaj panowie przez tę dekadę mocno ugruntowali swoje pozycje na scenie. Gural zdążył wydać sześć solowych albumów (z czego dwa mają status złotej płyty), natomiast Matheo święcił sukcesy u boku Soboty i Popka.

Felieton,Hip Hop
Matheo – polski Pharrell Williams?

Znany producent za mikrofonem staje częściej niż mogłoby się wydawać. Czy porównanie Matheo do członka The Neptunes i N.E.R.D jest zasadne? Przekonajmy się, bo wywołany do tablicy znowu stanął za majkiem.