Hip Hop,News

Bedoes jak Taco: Czy uda się wyprzedać Torwar?

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Bedoes jak Taco: Czy uda się wyprzedać Torwar?

„Oni przeskoczyli wszystkich. Wyprzedane największe hale w Polsce. Raperzy nawet na takich nie grają.” – powiedział ostatnio w naszym wywiadzie Kstyk, odwołując się do sukcesu Taconafide i „Somy 0,5”. Rzeczywiście, wydawać by się mogło, że raperzy w Polsce nie mogą zajść tak daleko, a jednak. Dodajmy jeszcze tylko, że chwilę przed wspólnym koncertem, Taco Hemingway, jako pierwszy polski raper w historii, wyprzedał warszawski Torwar (6000 biletów!) na solowy koncert. Co więcej – dokonał tego w zaledwie dwa tygodnie. Teraz jego sukces chce powtórzyć Bedoes. 

O sowich planach reprezentant SBM Label poinformował na oficjalnym fanpage’u na Facebooku. „Mój koncert w Warszawie z trasy Kwiat Polskiej Młodzieży odbędzie się na Torwarze. W niedzielę postawimy wydarzenie” – napisał, pocieszając tym samym wszystkich tych, którzy nie załapią się na bilety na przyszłotygodniowy SB Festiwal 3.

Parę newsów. W ten weekend gramy w Bielsku oraz w Rzeszowie. Za tydzień gramy w Opolu oraz na odbywającym się wtedy SB…

Bedoes 发布于 2019年2月21日周四

Borys idzie w ślady Filipa? Na to wygląda. Pikanterii całej historii dodaje fakt, że Bedoes i Taco w przeszłości – delikatnie mówiąc – nie przepadali za sobą. A przynajmniej ze strony Borysa nie było chemii. Ta poźniej ostatecznie chyba jednak zagrała, bo raper dograł się do kawałka „8 kobiet” na Taconafide.

A chwilę później Taco zrewanżował mu się na „Kwiecie Polskiej Młodzieży”. 

Co dalej? W brytyjskim „The Guardian„, Taco został chwalony przez… Pawła Pawlikowskiego. – Jego agent zadzwonił do mnie, ponieważ Taco chciał wykorzystać dialog z „Zimnej wojny” w jednej ze swoich piosenek, zatytułowanej „4am In Girona”. Posłuchałem kilku jego utworów i pomyślałem, że są świetne – mówił reżyser.

A, jak ostatnio mogliśmy usłyszeć, o Taco jest głośno nawet… wśród piłkarzy włoskiego AC Milan. Jego muzykę miał pochwalić Tiemoué Bakayoko, któremu kawałki Taco puścił polski napastnik, grający od niedawna we Włoszech – Krzysztof Piątek. Bakayoko rymy i rytmy spodobały się na tyle, że kazał Filipa pozdrowić. Ciekawe, czy i w świecie sportu Bedoes będzie chciał dogonić przegonić Filipa. Będziemy się temu przyglądać. Wyścig wystartował. 

fot. Bedoes & Kubi Producent, „Kwiat Polskiej Młodzieży”/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Mac Miller wyda album po śmierci?

Też zauważyliście ten trend? Chwilę po tym, jak dany raper umiera, nagle pojawiają się jego płyty, single, czy teledyski. Tak było z Lil Peepem, czy z XXXTentacionem. Teraz do tego pośmiertnego kolektywu dołączy prawdopodobnie Mac Miller.

Felieton
Breakdance na Olimpiadzie 2024? Skateboarding już za rok!

Podczas zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży, które odbyły się jesienią w Argentynie, jako nowy sport zadebiutował breakdance. Do kwalifikacji (męskich) zgłosiło, się aż 900 chętnych, ale tylko 12 miało szansę powalczyć o medal.