Hip Hop,News

Bedoes jednym z głosów w League of Legends!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Bedoes jednym z głosów w League of Legends!

Popularna moba ma już dekadę, a ludzie dalej zarywają nocki, żeby pokonać swoich rywali. I to ludzie właściwie w bardzo szerokim przedziale wiekowym, bo na serwerach spotkamy i nastolatków i gości po studiach, którzy przy LoLu lubią się odmóżdżyć. W czerwcu rzuciłem artykuł, który był chyba największym clickbaitem w historii tego portalu (nie przepraszam), czyli: CYBERPUNK 2077: QUEBONAFIDE GŁOSEM GŁÓWNEJ POSTACI? Zastanawiałem się w nim nad tym, kiedy studia deweloperskie sięgną po głosy polskich raperów, bo przecież do lokalizacji w rodzimym języku bierze się już aktorów. No i poniekąd wykrakałem, choć nie na taką skalę, jakbym sobie tego życzył.

Wraz z patchem 9.22 w grze pojawi się skórka True Damage Ekko, któremu głosu udzielił Bedoes! 🔥Raper jest aktualnie w trakcie nagrywania swojej trzeciej płyty “Opowieści z Doliny Smoków”.

تم النشر بواسطة ‏‎League of Legends – Polska‎‏ في الثلاثاء، ٢٩ أكتوبر ٢٠١٩

– To było dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Mam nadzieję, że będzie Wam się miło grało. Wielkie pozdro – powiedział na swoim Insta wyraźnie zajarany akcją Borys. Gratuluję i mimo wszystko czekam na więcej, bo nie wierzę, że duzi gracze w tej dziedzinie nie ogarniają, jaki potencjał marketingowy kryje się za naszymi raperami. Zwłaszcza, że taki Taco Hemingway został wczoraj uznany za 10. w kolejności wpływowego Polaka według WPROST. (przemilczę ten bubel, że panowie rzekomo pierwszy raz współpracowali przy „Pocztówce (…)”, bo ktoś widocznie nie słuchał „Wosku”). Zwłaszcza, że target często jest podobny. Zwłaszcza, że minęły czasy, w których polskim chłopakom brakowało luzu i kontrola głosu, pomysłowość i ciekawość robią z nich pierwszorzędnych aktorów głosowych. Nikt mi nie powie, że nie, kiedy posłucha, co Borys robi na przestrzeni najnowszego singla:

PS: Gdyby komuś w USA zachciało się wyprodukować Kac Vegas 4, to ja poproszę wyjątkowo dubbing dla dorosłych. Bedoes w roli, w którą wciela się Zach Galifianakis. Nie mówcie mi, że tylko ja to słyszę!

fot. kadr z wideo „Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków”, youtube.com/SBM Label

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Lil Wayne: Każdy kawałek, który wypuściłem, był niedokończony

Lil Wayne to niewątpliwie bardzo istotna postać w historii rapu. Jego unikatowy styl stał się później inspiracją dla wielu artystów. Sam zresztą kilku wypromował, chociażby takiego Drake'a. Wydawać by się mogło, że gość, który osiągnął taki sukces, to tytan pracy dbający o każdy szczegół swoich dzieł, ale okazuje się, że kompletnie tak nie jest. W najnowszym odcinku "The Bumbu Room" Lil Wayne został zapytany o to, co jest jego złym nawykiem. No i wyszło szydło z worka.

Hip Hop,News
5 artystów, którzy mogliby zasilić szeregi SBM Label

Wczoraj SBM Label wrzucił na swoje media społecznościowe filmik anonsujący swój nowy nabytek. Choć w filmie pojawiły się podpowiedzi członków wytwórni, to były one na tyle rozstrzelone, że nie sposób klarownie wydedukować, kto to może być. Mimo to fani usilnie próbują odgadnąć ksywkę tego rapera, a my uznaliśmy, że dołączymy się do zabawy i zaproponujemy 5 wykonawców, którzy według nas pasowaliby do SBM Label.