Hip Hop,News

Belmondo przyznaje się do choroby psychicznej i oficjalnie oddaje Mobbyn w ręce GSP

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Belmondo przyznaje się do choroby psychicznej i oficjalnie oddaje Mobbyn w ręce GSP

Jako redakcja podjęliśmy decyzję, że o sprawie Belmondo nie będziemy informować, bo są to jego prywatne kwestie i właściwie do łóżka i życia osobistego nie będziemy mu zaglądać. Jednak raper, zgodnie z zapowiedzią chłopaków z Mobbyn, odniósł się dzisiaj do całej sprawy i wierzymy, że to nie jest jakiś wygłup. Życzymy powodzenia na dalszej drodze.

Oficjalna odpowiedz Belmondo!

OFICJALNA ODPOWIEDZ BELMONDO!

تم النشر بواسطة ‏‎Hip-Hop Nigdy Stop‎‏ في الأحد، ٦ أكتوبر ٢٠١٩

Ponieważ zdarzyło się nam współpracować, to cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego lotu. Przypominamy więc pierwszy odcinek INSTRUMENTALNIE, który zrealizowaliśmy właśnie z Belmondziakiem. Przypominamy również odcinek [Raper VS Klasyk], w którym porównaliśmy Belmondo z francuskim aktorem, którego nazwisko przeszło do mowy potocznej i w tej formie trafiło do rapera – KLIK.

fot. kadr z wideo „Real Bullshit Talking – Belmondo”, youtube.com/stoprocentTV

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Martin Scorsese: „Filmy Marvela to nie kino”. Kultowy reżyser zabawnie blisko hip-hopowej debaty

Martin Scorsese to jeden z tych asów, którzy w filmowej branży nie muszą zupełnie nic udowadniać, ale i tak od czasu do czasu dostarczy nam nowy film, żebyśmy mogli nacieszyć się jego wizją. Jego filmografię można streścić w zdaniu: "Jakoś tak się złożyło, że większość moich filmów to klasyka kina". I nie będzie w tym przesady, jeśli spojrzymy choćby na "Taksówkarza", "Chłopców z ferajny", "Aviatora" czy "Wyspę Tajemnic".

Hip Hop,News
Kizo: „Jeszcze dwa lata temu podchodziłem sceptycznie będąc można powiedzieć zamkniętą głową”

Ogólnie pojęty newschool jest już w polskim rapie od dawna, ale dywagacja na temat jego autentyczności wciąż jest aktualna. Jedni wciąż będą zarzucali drugim, że to, co tworzą, nie jest rapem, a ci będą z kolei tłumaczyć, że druga strona ma "zamknięte głowy". Nie brakuje też oczywiście artystów, którzy słusznie twierdzą, że nie ma sensu tak kategoryzować muzyki, a należy skupiać się jedynie na jej jakości. Do tego grona dołączył Kizo, który za pomocą Instagrama zwierzył się na temat swojej opinii w tej kwestii, która na przestrzeni lat uległa zmianie. A, no i ogłosił przy okazji bardzo ciekawą kolaborację.