News

Białas gra z WOŚP

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Białas gra z WOŚP

Tym razem, chociaż koncertowo, Białas działa nie muzycznie, a charytatywnie. Aczkolwiek z muzyką w roli głównej. Właśnie przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy swoją platynę za H8M4. Można ją zlicytować na Allegro.

Ten, kto zaoferuje najwięcej, będzie miał okazję umieścić na krążku swoje imię, nazwisko lub ksywkę. A jako że zeszłoroczny album w mgnieniu oka stał się sprzedażowym hitem, o zainteresowanie popularnością aukcji raczej nie trzeba się martwić. W końcu to właśnie na H8M4 znalazły się takie kawałki jak „Mali ludzie, wielkie nieba” czy „Patrzcie idzie frajer”. 

Co ciekawe, decyzję o przekazaniu krążka na WOŚP Białas połączył z inną, bardziej osobistą. – Ja tymczasem żegnam się z social mediami, wrócę wraz z singlem nowej płyty! Trap! – napisał w ostatnim (zapewne) na jakiś czas internetowym wpisie. Czyżby planował puste miejsce na półce po wystawionej właśnie na aukcji platynie szybko zastąpić drugą? Jeśli tak, to na pewno warto na nią czekać.

Pytanie też, czy Białas myśli o krążku solowym czy w duecie. Plotki, jakoby również taka opcja mogła być prawdopodobna, podsycał niedawno ten drugi z teamu, czyli Solar.

Fot. Białas oddaje platynowe H8M4 na WOŚP, SBM Label/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Tede krytykuje Peję: ze mną nie poszłoby tak łatwo

Konfliktu pomiędzy wyjadaczami polskiego rapu ciąg dalszy. Tede vs. Peja. Konia z rzędem temu, kto potrafi powiedzieć ile to już trwa.

Hip Hop,News
„Nigdy nie ukryję dziecka” – The Weekend atakuje Drake’a?

Znowu zrobiło się gorąco na linii The Weekend - Drake. W najnowszym utworze Abla z Gesaffelsteinem znalazły się rymy, które mogą nawiązywać do życia kanadyjskiego rapera.