Hip Hop,News

Blisko milion osób chce włamać się do Strefy 51 i udowodnić, że UFO istnieje

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Blisko milion osób chce włamać się do Strefy 51 i udowodnić, że UFO istnieje

Brzmi jak najdziwniejszy nagłówek roku? Okej, ale jest jak najbardziej prawdziwy. Amerykanie mają dosyć legend krążących wokół Strefy 51 (czy też, jak to mówią nasi przyjaciele za wielką wodą – Area 51). Kierując się zabójczo (sic!) sensowną retoryką, organizatorzy wielkiego rajdu na Strefę 51 twierdzą, że ochrona obiektu nie da rady powstrzymać tak dużej liczby osób i po prostu uda się przedrzeć do bazy.

Jeśli jesteście chętni zostać elementami tego ludzkiego tarana, który uderzy w bramy Strefy 51 i na zawsze udowodni, że UFO z Roswell sobie tam leży, możecie wziąć udział w akcji, bo jest otwarta i ma nawet wydarzenie na facebooku – KLIK. Oczywiście trzeba lecieć do USA, ale pomyślcie sami… UFO Z ROSWELL (albo skądś indziej).

Jakby tego było mało, Luiz Elizondo, były szef komórki do spraw obcych, przyznał The Telegraph, że widział w swojej karierze rzeczy, które poza wszelką wątpliwością można uznać za… no raczej za takie z innej planety.

To całkiem jasne, że to nie my, i że to nikt inny, więc trzeba zadać sobie pytanie, skąd oni są?

Rajd na Strefę 51 już we wrześniu. Kibicujemy i nie możemy się doczekać. Oby był livestream.

fot. WikipediaCC/Tim1337

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Zabezpieczono 20 filmów, na których R. Kelly uprawia seks z nieletnimi

Dopiero co informowaliśmy, że R. Kelly został aresztowany po pięciu miesiącach od ostatniego pobytu za kratkami i prokuratura stawia mu 13 zarzutów (wśród nich miał znaleźć się ten za posiadanie dziecięcej pornografii). Dzisiaj wiemy, że sprawa jest o wiele poważniejsza, a dowody bardzo mocne i przerażające.

Felieton,Hip Hop,Wyróżnione
Czy Polacy mogą mówić „ni##a”? Przy pewnych założeniach… tak

Do napisania tego tekstu skłonił mnie fanpage "Schabowy po lubelsku", a raczej admin rzeczonego peja, który swoim wpisem dał mi do myślenia. W efekcie zanotowałem w głowie ciekawą adnotację do faktu, że np. Astek z Dwóch Sławów śmiga sobie w tekstach "ni##a" bez żenady. Pisałem o tym w kontekście Blu Mantica, który oburzył się za słowo "murzyn". Mógł oburzyć się za więcej, naprawdę - KLIK. Przejdźmy jednak do konkretów, a do tego niezbędne jest byście zapoznali się z tym: