Hip Hop,News

Blues Brothers w wersji Donguralesko i Matheo: „Teraz”!

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Blues Brothers w wersji Donguralesko i Matheo: „Teraz”!

Właśnie dostaliśmy świeży i ciepły jeszcze kawałek, promujący nadchodzący mixtape „Miłość, szmaragd i krokodyl” – „Teraz”. A na nim legendarny duet w stylizacji 1:1 przypominającej tę z filmu „Blues Brothers” (nawiązują nawet do tego w pierwszych sekundach teledysku). Spójrzcie sami:

Jednoczenie wystartowała sprzedaż preorderu. To jednak nie pierwszy kawałek promujący nowe wydawnictwo – 28 lutego na kanale donGURALesko pojawił się „Zajko Kokorajo”, który to… nie zmieścił się na nowym krążku. Flow się zgadza, bity też, teksty… posłuchajcie zresztą sami:

To niezła gratka dla fanów duetu Gural & Matheo – artyści kazali bowiem czekać na siebie (i kontynuację serii legendarnych już mixtape’ów) równą… dekadę. W tym czasie Gural nieco poeksperymentował na hip-hopowej scenie, o czym przeczytacie tu.

Miłość, szmaragd i krokodyl” ukaże się 1 kwietnia (nie, to nie żart). Póki co, nie znamy ani szczegółów dotyczących tracklisty, ani przecieków dotyczących obecnych na albumie gości. Nie wiemy nawet kto wyda krążek. Czekamy!

P.S. Ci, którzy kupią preorder (39,99 zł) dostaną dodatkową niespodziankę od Mateo Puccini i Dziadzia Giovanni.

fot. DonGURALesko & Matheo, „Teraz”/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Nareszcie są! Oficjalne zdjęcia Supreme x Nike Air Max Tailwind IV

Ponad tydzień temu pisaliśmy o zaprezentowanej przez Supreme kolekcji SS19, której pierwsze elementy trafiły już do sklepów amerykańskiej marki w zeszłym tygodniu. Nieodłączną częścią każdego sezonu dla Supreme są kolaboracje. Jedną z pierwszych tej wiosny ma być ta z firmą Nike, a konkretnie - nowa wersja modelu Air Max Tailwind IV. Nareszcie dostaliśmy oficjalne zdjęcia tego modelu.

Felieton,Hip Hop,News
Co tam Johnny Walker. Sokół mógłby reklamować Lidla!

Kontrowersyjne? W świetle ostatnich wydarzeń nie do końca. Wojtek ma dryg do słusznych biznesowych decyzji. W takim razie - proszę - rzucamy na stół hipotetyczną ofertę.