News

Blues – Gural i Matheo – Brothers z nowym teledyskiem

Damian Kaźmierczak -
News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Blues – Gural i Matheo – Brothers z nowym teledyskiem

Minęło prawie dziesięć lat od ostatniego wspólnego wydawnictwa DonGuralesko i Matheo. Obaj panowie przez tę dekadę mocno ugruntowali swoje pozycje na scenie. Gural zdążył wydać sześć solowych albumów (z czego dwa mają status złotej płyty), natomiast Matheo święcił sukcesy u boku Soboty i Popka.

Tydzień temu informowaliśmy Was o teledysku „Teraz”, gdzie obaj panowie ustylizowani byli na głównych bohaterów z filmu „Blues Brothers”. W najnowszym klipie, w tej samej „czarnej” stylówce, duet „wozi się” po sklepie niczym Kid Cudi w jednym ze swoich hitów.

Wideo to połączenie dwóch tracków – „Pale dym wale płyn” i „Co”. Oprócz Gurala w kawałku możemy usłyszeć także… Matheo. „„Szopen rapu” już nie raz zaskakiwał słuchaczy swoimi zwrotkami. Jak mu wyszło tym razem? Musicie sprawdzić to sami!

Utwór promuję mixtape pt. „Miłość, szmaragd i krokodyl”, który ukaże się 1 kwietnia. Limitowany preorder wciąż jest dostępny w sprzedaży.

fot. DonGURALesko & Matheo, “Pale dym wale płyn / Co”/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Raperzy walczą o Mayhema Mala. Zostanie uniewinniony?

Muzycy to często taka niebiologiczna rodzina. Wspiera się w gorszych chwilach, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą sprawy sądowe. Przykład? Wyrok Jamala Knoxa (znany jako Mayhem Mal) z 2014 roku, który aktualnie próbują unieważnić m.in. Meek Mill, Chance the Rapper i 21 Savage.

Hip Hop,News
Bedoes ft. Pressa. Będzie międzynarodowe kolabo?

Jeśli wierzyć plotkom, wygląda na to, że Borys już niedługo nagra (a może już nagrał?!) wspólny kawałek z przedstawicielem młodego pokolenia hip-hopowej sceny zza Oceanu. Skąd o tym wiemy? Bo na instagramach obu panów pojawiły się wspólne krótkie filmiki wideo.