Hip Hop,News

Bonus RPK pójdzie do więzienia później niż zakładano

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Bonus RPK pójdzie do więzienia później niż zakładano

Wbrew temu, o czym poinformował wszystkich Bonus RPK, wcale nie poszedł do więzienia 2 września, choć tak nakazywało mu wezwanie. Raper od tamtego momentu zniknął z mediów społecznościowych i dopiero kilka dni temu wyjaśnił, z jakiego powodu nie stawił się rzeczonego dnia w zakładzie karnym na Białołęce. Teraz wiemy już również, jak ta sprawa wygląda pod względem prawnym.

Raper zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie ze szpitala, w którego podpisie informuje nas, dlaczego nie jest jeszcze w więzieniu. Przyznał, że tuż przed udaniem się do zakładu karnego otrzymał niekorzystne wyniki badań, które zmusiły go do poddania się operacji.

View this post on Instagram

Siemanko Ludzie !!! Mam kilka słów do przekazania wszystkim zainteresowanym moją obecną sytuacją. Niestety, odebrałem bardzo niekorzystne wyniki badań przez co musiałem się poddać pilnej operacji. W tym momencie już jest lepiej i wracam do zdrowia. Prawdą jest, że nie stawiłem się w więzieniu, w wyznaczonym terminie, ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze, a warunki wolnościowe zapewniają mi profesjonalną opiekę medyczną. Mam już termin posiedzenia odnośnie odroczenia kary, także w ciągu kilku tygodni wszystko się wyjaśni. O wszystkim poinformuje Was na bieżąco. Odciąłem się od Social Mediów, ponieważ potrzebowałem spokoju i prywatności. Odliczam teraz dni do narodzin mojego potomka i premiery mojej nowej płyty "BLOKÓW REZYDENT". Jeżeli chcecie mnie wesprzeć to zamawiajcie preorder na WWW.BONUSRPK.PL !!! Ten legalny haracz wciąż mi spędza sen z powiek, a na preorderze zarabiam więcej niż zwykle. Korzystne dla moich Fanów jest to, że poprzez zamówienie Preorderu, płyta z podpisem będzie u Was w dniu premiery. Bardzo dziękuję za wsparcie i tyle ciepłych słów od Was !!! Cały czas myślę pozytywnie i wierzę w to, że jednak uda mi się wygrać tą nierówną walkę !!! Czekajcie na nowe rzeczy ode mnie, bo będzie grubo !!! Pozdro serdeczne !!! 🔥🔥🔥 #bonusrpk #ciemnastrefa #szpital #operacja #muremzabonusem #poprawaprawa #stoppomówieniom #blokówrezydent #preorder #hiphop #rap #trap #muzyka #music #świeżeinfo #pozdrawiam

A post shared by BonusRPK_official (@bonusrpk_official) on

Jak podaje TVP Info, sąd nie zdecydował się na wysyłanie listu gończego za raperem, ponieważ dostał odpowiednie pismo, które jest wnioskiem o odroczenie kary pozbawienia wolności. Jak dowiadujemy się ze źródła, rozprawa odbędzie się 10 października i to najprawdopodobniej wtedy okaże się, kiedy Bonus ostatecznie rozpocznie pobyt z zakładzie karnym. Dzięki temu, że raper musiał pozostać w szpitalu, a co za tym idzie dłużej na wolności, mógł być świadkiem narodzin swojego drugiego syna, na czym tak bardzo mu zależało. Jemu, jak i nowemu potomkowi, Krzysiowi, życzymy wiele zdrowia.

Wielu z Was zastanawia się pewnie, czy 10 października faktycznie będzie ostatecznym końcem sprawy. Otóż nie. Nawet jeśli sąd zdecyduje się wtedy na natychmiastowe zamknięcie Bonusa, raper nie złoży swojej broni. Przy okazji ostatniego z wywiadów zapowiadał, że będzie próbował odwoływać się do instytucji zagranicznych. Mogą one wpłynąć na ewentualnie załagodzenie wyroku. Póki co samemu raperowi, jak i jego fanom pozostaje czekać. Zarówno na ten feralny 10 października, jak i nieco weselszy 4 dzień tego miesiąca, kiedy to premierę będzie miała nowa płyta Bonusa pt. „Bloków Rezydent”.

fot. kadr z klipu „Bonus RPK – NIEPOKÓJ ft. ReTo, Czerwin TWM // Prod. Newlight$ & WOWO.”, YouTube.com/Ciemna Strefa

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Napisaliśmy zwrotkę Malika Montany, odróżnilibyście? [Zeszyt Rymów #5]

Miniony piątek zagwarantował nam mnóstwo premier. Przede wszystkim wyszedł nowy Pezet, którego nie omieszkał skomentować Kajetan, pojawiła się Miętha z bardzo klimatycznym Skipem na wokalu, a także najbardziej międzynarodowy z nich wszystkich Malik Montana, który nie tylko opakował swój projekt w mnóstwo hitów, ale również zagranicznych gości.

Hip Hop,News
Kanye West kończy ze „świecką” muzyką! Gospel to jedyne, czego możemy się od teraz spodziewać
kadr z wideo "73 Questions With Kim Kardashian West (ft. Kanye West) | Vogue", youtube.com/Vogue

Wątki chrześcijańskie były obecne w muzyce Kanye od samego początku i łączyły się z dużym uporem, jeśli chodzi o kontrolę nad zawartością swoich wydawnictw - początkowo otoczenie Westa nie wierzyło w potencjał sukcesu "Jesus Walks". Dzisiaj, wiele lat po tym, kiedy ten singiel spokojnie możemy zaliczyć do jednego z klasyków gatunku, Kanye zdaje się nie interesować już muzyką całościowo. Parę dni temu Klementyna ułożyła ranking najlepszych solówek Westa i zaznaczała, że to jemu zawdzięczamy mariaże różnych gatunków. Z przykrością informujemy, że ostał się ino jeden - gospel.