Hip Hop,News

„Cała czołówka przybita na płytę”. Białas i Paluch w pierwszym numerze z albumu #muremzabonusem!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

„Cała czołówka przybita na płytę”. Białas i Paluch w pierwszym numerze z albumu #muremzabonusem!

Białas w swojej zwrotce przy okazji #hot16challenge2 wyszedł z inicjatywą zrobienia płyty dla Bonusa RPK. Nie były to puste słowa. Dziś otrzymaliśmy pierwszy numer z tego projektu!

Oprócz szefa SBM w numerze „Sztuka Wolności” udzielił się Paluch. Zaskakujące jest to, że dorzucił on wyłącznie refren, zresztą bardzo spokojny. Prace nad albumem trwają, a wszystko wskazuje na to, że liczba raperów, którzy dorzucą coś od siebie na tym projekcie, jest już zamknięta. „Cała czołówka przybita na płytę, nawet nie dzwoniłem, tylko odbierałem” – tak nawinął Białas, więc możemy wnioskować, że chętnych nie brakowało. Biorąc pod uwagę liczbę artystów, z którymi współpracował Bonus, możemy się spodziewać naprawdę wielu ciekawych zwrotek. Jednak bardziej cieszy fakt, że tyle osób chętnie chce pomóc w tej inicjatywie. To pokazuje, że polski hip-hop potrafi się zjednoczyć i zrobić coś dobrego, podobnie jak miało to miejsce przy okazji #hot16challenge2. Cały dochód z inicjatywy #muremzabonusem zostanie przekazany rodzinie rapera z Ciemnej Strefy.

Fot. kadr z klipu „BIAŁAS #MUREMZABONUSEM #HOT16CHALLENGE2”, YouTube.com/CiemnaStrefa

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Szpaku używa „n-word” w nowym singlu chillwagonu! Czy trzeba go za to potępiać?
Szpaku - Dzieci Burzy (BORCREW ALBUM) prod. Deckster

Nie ma wątpliwości, że dodanie Szpaka do chillwagonu wniosło do ekipy Borixona nieco świeżości. Jak się również okazuje, wywołało niemałe zamieszanie, bo w nowym singlu grupy Szpaku używa kontrowersyjnego słowa na literkę "n", którego chyba nie powinien używać. No właśnie, nie powinien?

Felieton,Hip Hop
„Bon Voyage” Otsochodzi w festiwalowym, rockowym wydaniu? Tego się nie spodziewaliśmy
Bon Voyage Albo Inaczej

Klasyk Otsochodzi doczekał się zaskakującej, funkowej interpretacji w ramach kolejnego projektu Albo Inaczej. Wykonaniem zajął się rockowy zespół Łąki Łan, co niekoniecznie może Wam się spodobać...