Rap

„Call Me If You Get Lost” – znamy datę premiery i okładkę nowego albumu Tylera!

Redakcja Skrr.pl -
call me if you get
call me if you get
Rap - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

„Call Me If You Get Lost” – znamy datę premiery i okładkę nowego albumu Tylera!

Wśród najbardziej oczekiwanych albumów 2021 pominęliśmy jego. A jak można było się spodziewać, to, że Tyler, the Creator w przeciągu najbliższych miesięcy wyda następcę „Igora” było bardziej pewne niż premiera „Culture III” Migos czy „Certified Lover Boy” Drake’a. Lider Odd Future kolejne albumy wydaje przecież konsekwentnie co dwa lata. „Call Me If You Get Lost” jest bliżej, niż myśleliśmy.

Gdy w Los Angeles przy Sunset Boulevard pojawił się billboard z numerem telefonu, wszystko było wiadomo. Po zadzwonieniu pod numer 1 (855) 444-8888, usłyszeć można było głos matki Tylera oraz fragment nowego utworu. Niedługo później w sieci pojawił się teaser „SIDE STREET”, a następnie pierwszy singiel – „LUMBERJACK”.

Wraz z nim Tyler ujawnił oficjalny tytuł, okładkę i datę premiery projektu. „Call Me If You Get Lost” posłuchamy już 25 czerwca, czyli w następny piątek. Oczekiwania po ostatnich dwóch albumach są wyjątkowo wysokie. Z niecierpliwością czekamy więc na to, co raper przygotował tym razem.

fot. kadr z „LUMBERJACK”, YouTube.com/Tyler, The Creator

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Poznaliśmy nową ekipę Żabsona! Kim są DJ MATTZ i Waima?
żabson

Od ostatnich koncertów minęło dużo czasu. Taki okres przestoju sprzyja wielu zmianom, co również odczuł sam Żabson. Odpowiednio pokierowaną akcją promocyjną wykreował on nową gwiazdę polskiej sceny - Young Leosię. Podobna sytuacja miała miejsce z Januszem Walczukiem, który zaczął samodzielnie kształtować swoją karierę i zaprzestał występowania z Żabsonem. Splot tych wszystkich wydarzeń zmusił Żabę do zebrania nowej ekipy koncertowej. Kto będzie w jej składzie?

Lifestyle
Euro 2020: Memy i komentarze przed meczem Polska – Hiszpania
Euro 2020: memy

Piłka nożna ma to do siebie, że nawet jeżeli na co dzień jest nam obojętna, to na kilka tygodni możemy się nią zainteresować. Nasza drużyna jest już po pierwszym meczu i sporo wskazuje na to, że „jeszcze tylko dwa mecze i wakacje”. Kolejne spotkanie w ramach Euro 2020 – gra „o wszystko” z Hiszpanami odbędzie już dziś o godzinie 21.00. Euro 2020: memy i komentarze przed meczem z Hiszpanią