News

Cardi B nową rezydentką klubu w Las Vegas

Anna Cecocho -
Cardi B
Cardi B
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Cardi B nową rezydentką klubu w Las Vegas

Wygląda na to, że od kwietnia 2019 roku Cardi B ”will be making money moves” jako nowa gwiazda klubu w Las Vegas.

W czasie, gdy Drake podpisał umowę na 10 milionów dolarów z XS Nightclub Wynn Hotel na 12 występów w ciągu dwóch lat, Cardi B została nową rezydentką klubu w Las Vegas. Palms Casino Resort niedawno poinformowało, że artystka dołącza do lineupu nowego klubu KAOS. Jego otwarcie zaplanowano na kwiecień.

Klub będzie przypominać amfiteatr, a zastosowane przy budowie najnowocześniejsze technologie mają sprawić, że występy na żywo będą niezapomnianym przeżyciem. Po połączeniu z innymi pomieszczeniami, sala koncertowa pomieści ponoć nawet 8000 gości. Obrotowa o 360 stopni scena umieszczona będzie częściowo pod dachem (w krytym klubie), a częściowo na otwartej przestrzeni na dachu. W ten sposób artyści będą mogli występować jednocześnie zarówno w klubie, jak i na zewnątrz. KAOS ma posiadać również kilka basenów.

Ceny biletów będą wahać się od zaledwie 25 dolarów za wejście (zakupione z dużym wyprzedzeniem), do aż 500 dolarów. Stoliki z pełną obsługą oraz open barem mają kosztować od 2,500 do 50 000 dolarów, w zależności od ich wielkości i lokalizacji.

Daty występów Cardi nie zostały jeszcze podane. Palms jednak potwierdziło, że raperka zagra w sumie około 5-6 występów w ciągu roku. Show rozpocznie tej wiosny i będzie kontynuowała do następnej zimy. Pierwsze bilety trafią do sprzedaży w najbliższych tygodniach. Wśród tych, których już dziś możemy wymienić w ekskluzywnym lineupie oprócz Cardi B, znaleźli się także G EAZY,  Skrillex i  Kaskade. My na szczęście nie musimy się nigdzie wybierać, by zobaczyć Cardi. Zobaczymy ją już w tym roku na Orange Warsaw Festival!

Fot. „2018 [UNCUT] *LIVE* Cardi B’s Full Performance at LAST DAY OF SUMMER in OAKLAND, CA” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Biżuteria od Gucci: lata 70′ w natarciu

Nowa kolekcja włoskiego domu mody to silny powrót do gotyckiej estetyki i lat 70. – także w kwestii biżuterii, która właśnie trafiła do sprzedaży.

Streetwear
Air Force 1 inspirowane amerykańskimi wyścigami

Najważniejszy model w portfolio Nike doczekał się nowego wydania. I nie chodzi tu tylko o kolejną wariację kolorystyczną, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić.