Hip Hop,News

Cardi B o koronawirusie: „Wy dalej sobie śmieszkujcie, ja jestem cholernie poważna”

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Cardi B o koronawirusie: „Wy dalej sobie śmieszkujcie, ja jestem cholernie poważna”

Koronawirus zaczyna odciskać coraz mocniejsze piętno na całym globie. Światowe organizacje oraz gwiazdy największego formatu nawołują do zachowania odpowiednich procedur, ale także względnego spokoju, ponieważ panika absolutnie nie pomaga w opanowaniu tej ciężkiej sytuacji. Tej drugiej części zaleceń nie wzięła sobie do serca Cardi B, która na Instagrama wrzuciła specjalne oświadczenie dotyczące tego, co sądzi o koronawirusie. Stwierdzić, że zachowała przy tym spokój, to jak powiedzieć, że 6ix9ine jest lojalnym kolegą.

Coś wam wszystkim powiem. Nie mam pojęcia czym do ch*ja tak naprawdę jest ten koronawirus. Nie rozumiem jakim cudem ten wirus z Wuhan z Chin nagle wybrał się w pieprzoną trasę po świecie. Coś jeszcze Wam powiem, nawet nie będę udawać. Jestem przestraszona, nieco przestraszona. Przez tą sprawę spanikowałam. Wy dalej sobie śmieszkujcie, ja jestem cholernie poważna.

Cardi oczywiście w oryginale używa znacznie mocniejszego języka niż ten, na który została przetłumaczona jej wypowiedź, a jej dziwne podrygi pod koniec filmiku wskazują na to, że faktycznie musiało to na nią wpłynąć, skoro tak się zachowuje. Prawdopodobnie artystka świadomie zawarła w swoim oświadczeniu nieco karykaturalnych zachowań, ale niezależnie od tego, trzeba jasno stwierdzić, że tak w przypadku koronawirusa nie należy panikować. Niemniej jednak raperka ma sporo racji mówiąc, by sprawę traktować na poważnie, dlatego akurat tę część jej wypowiedzi weźcie sobie do serca.

fot. kadr z klipu „Offset – Clout ft. Cardi B (Official Video)”, YouTube.com/MigosATL

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Na pierwszy rzut ucha: Schafter ft. Young Igi – Swimming Lessons

Schafter ogłosił niedawno, że już wkrótce możemy spodziewać się od niego czegoś nowego. I tak, zgodnie z zapowiedzią, do sieci wleciał właśnie jeszcze gorący kawałek z Young Igim. To kolejny dowód na to, że Wojtek nie wypada z gry i potrafi odnaleźć się zarówno w progresywnych brzmieniach, które zaserwował na świetnym "Audiotele", jak i klasycznych szlagierach. Ale to chyba nas nie dziwi!

Felieton,Hip Hop
Spacer po niezwykłym ogrodzie – Tuzza „Giardino” [Recenzja]

Tuzzę chwaliliśmy już w trakcie podsumowań zeszłego roku oraz całkiem niedawno, przy okazji ukazania się singla z Taco Hemingwayem. Liczne superlatywy, którymi artyści byli zalewani nie tylko z naszej strony sprawiły, że oczekiwania odnośnie nadchodzącej płyty były gigantyczne. Giardino może nie w każdym elemencie je spełnia, bo nie wszystkie utwory, jest na tak wysokim poziomie, jak wypuszczone wcześniej single, ale nie sposób nie pochwalić skrupulatnie zaplanowanej kompozycji jaką jest. Benito i Ricci zabierają nas na spacer po ogrodzie, bo właśnie to oznacza po włosku "giardino", w trakcie którego nie możemy się nudzić, a jak dobrze się przyjrzymy szczegółom, to wycieczka wciągnie nas jeszcze bardziej.