Hip Hop,News

Cardi B odpiera oskarżenia o napaść

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Cardi B odpiera oskarżenia o napaść

Im bardziej znany jesteś i przede wszystkim, im więcej masz pieniędzy, tym większa szansa, że ktoś spróbuje cię w coś wrobić, by trochę zarobić. Z niesłusznymi oskarżeniami i niepotrzebnymi rozprawami sądowymi musiały mierzyć się już dziesiątki gwiazd, a do tej grupy spokojnie można dołączyć już Cardi B, która musiała tłumaczyć się z tego, że rzekomo napadła pracowniczkę ochrony w trakcie swojej ciąży.

Jak to się stało? Emani Ellis, która pracowała jako ochroniarz w szpitalu, w którym leżała ciężarna raperka złożyła pozew, w którym twierdziła, że Cardi napadła na nią fizycznie i słownie poniżyła. Sprawa szybko została jednak zweryfikowania przez zeznania świadków, którzy twierdzą, że to wina Ellis. Ta rzekomo miała próbować robić zdjęcia Cardi, która wówczas nie zdradziła jeszcze światu, że jest w ciąży. Raperka miała zwrócić jej uwagę, by tego nie robiła. Rozmowa szybko przerodziła się w ostrą wymianę zdań, ale do kontaktu fizycznego już nie doszło, gdyż obydwie panie miały zostać uspokojone przez innych pracowników szpitala. Ellis została po tej sytuacji zwolniona, gdyż naruszyła prywatność pacjentki.

Sprawa wydawała się wyjaśniona, ale według raperki niektóre media i tak próbowały z tego nakręcić aferę. W związku z tym postanowiła sama rozwiązać tę sprawę przy pomocy Twittera, na którego wrzuciła bardzo wymowne oświadczenie. „Czemu miałaby rzucać się na kogoś dwa razy większego ode mnie, w trakcie gdy zmagam się z bólami w czwartym miesiącu ciąży?” – wyjaśnia raperka, w zasadzie zamykając ten temat.

fot. kard z klipu „Cardi B – Press [Official Music Video]”, YouTube.com/CardiB

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Co słychać u Młodych Wilków?

Od ostatniej, siódmej edycji młodych wilków minęło już trochę czasu i każdy zdążył zapoznać się z całym materiałem. Młodzi raperzy również ochłonęli po przygodzie, jaką było uczestnictwo w akcji Popkiller Młode Wilki, ale nie zatrzymali się w miejscu ciesząc się swoim sukcesem, tylko zaczęli działać jeszcze bardziej! Co aktualnie się u nich dzieje oraz jak przyjęły się ich kawałki z 7 edycji?

Hip Hop,News
Wracamy do Młodych Wilków! Co słychać u raperów z 7 edycji?

Ostatnio pisaliśmy o pierwsej szóstce raperów, którzy wzięli udział w 7 edycji Młodych Wilków - akcji Popkillera. Sprawdziliśmy jak przyjęły się ich solowe numery oraz czy po akcji działali w stronę wydania solowych krążków. W poprzednim zestawieniu znalazł się Oki, Karian, Lipa, Opał, Augustyn i Bober. Najbardziej słuchaczom spodobał się kawałek Okiego - Koła, który ma na YouTubie ponad 1 400 000 wyświetleń. W ramach przypomnienia wspólny numer Młodych Wilków - "Hip-Hop", który łączy 12 różnych, rapowych styli, zgarnał również ponad 1 000 000 viewsów.