Hip Hop,News

Cardi B: Oni nie są terrorystami. To Trump nim jest

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Cardi B: Oni nie są terrorystami. To Trump nim jest

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, jak Cardi B razem z władzami Nigerii żartowała na Twitterze o jej potencjalnej emigracji do Afryki. Był to oczywiście komentarz do aktualnej trudnej sytuacji politycznej w związku z konfliktem między Stanami Zjednoczonymi a Iranem. Jak też wiadomo – Cardi daleko do popierania Partii Republikańskiej, ale tym razem jest już mniej przyjemnie.

Po tym jak raperka obejrzała wieczorne wiadomości, opublikowała na swoim profilu na Instagramie film z fragmentem programu, w którym pewien Irańczyk odpowiadając reporterowi, powiedział: „Kochamy Amerykanów, ale nienawidzimy waszego prezydenta”.

https://www.instagram.com/p/B7EKeYyAohZ/?utm_source=ig_embed

Post Cardi popisała krótko: „Voice of Iranians. They not terrorist. Trump is”. Odpowiedzi, przynajmniej na razie, jeszcze nie otrzymała.

Przypominamy, że zaistniała trudna sytuacja jest konsekwencją tego, że Donald Trump przez swoje działania, odpowiedzialny jest za zabójstwo irańskiego generała Kasema Sulejmaniego. Biorąc pod uwagę jeszcze obecne pożary w Australii – nie jest to najlepszy początek roku.

fot. kadr z klipu „Cardi B – Money [Official Music Video]”, youtube.com/Cardi B

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Mac Miller z pośmiertnym albumem! Znamy szczegóły

Choć w teorii śmierć powinna dać artyście wieczny spoczynek, w praktyce jest zgoła inaczej. Odejście na tamten świat zazwyczaj generuje gigantyczne zainteresowanie jego utworami, co z kolei często prowadzi do wydania pośmiertnego albumu lub nawet kilku takich krążków, jak chociażby w przypadku 2Paca. Na swoją kolej doczekał się również nieżyjący od grubo ponad roku Mac Miller.

Hip Hop,News
Masz niecałe 2 miliony w kieszeni? Możesz kupić auto, w którym zastrzelono 2Paca

W dzisiejszych czasach można kupić wszystko. Jesteśmy w stanie nabyć nawet najbardziej niewyobrażalne rzeczy, od wody w proszku po torebkę z powietrzem, którym rzekomo oddychał Justin Bieber. Jak się okazuje, można też zakupić miejsce zbrodni. Na sprzedaż został bowiem wystawiony samochód, w którym zastrzelono 2Paca.