News

Chris Brown aresztowany i oskarżony o gwałt

Anna Cecocho -
Chris Brown
Chris Brown
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Chris Brown aresztowany i oskarżony o gwałt

To nie pierwsza sytuacja, w której muzyk ma kłopoty z prawem (i nie pierwsza dotycząca kobiet). Jednak ta wygląda naprawdę źle.

Chris Brown został oskarżony o gwałt, do którego miało dojść w stolicy Francji. Ponoć piosenkarz we wtorek 15 stycznia, bawiąc się w jednym z paryskich klubów, poznał dwie dziewczyny, które następnie zaprosił do pięciogwiazdkowego hotelu. Kobiety wraz Breezym i jego ochroniarzem udały się na miejsce. Ta, która zgłosiła później przestępstwo twierdzi, że Chris zabrał ją do osobnego pokoju, w którym doszło do aktu przemocy seksualnej. Muzyk i jego ochroniarz, który również miał brać udział w napastowaniu kobiet, zostali zatrzymani przez francuską policję i aktualnie przesiadują w areszcie. Wyjdą na wolność dopiero po zakończeniu śledztwa, które ustali czy są winni czy też nie.

To nie pierwsze takie wybryki piosenkarza. Chyba każdy doskonale pamięta głośną sprawę z 2009 roku, gdy wyszło na jaw, że Brown pobił swoją ówczesną partnerkę – Rihannę. Artysta odpracował wtedy 1000 godzin prac społecznych. Co do aktualnej sytuacji – ani Chris Brown, ani jego wytwórnia – Sony Music – nie mają zamiaru składać wyjaśnień. Pozostaje zatem czekać na ustalenia śledczych w tej sprawie.

Fot. z filmu „Chris Brown detained in Paris after rape complaint” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
LOL – nowa ”luzacka” aplikacja od Facebooka
Mark Zuckerberg

Facebook non stop się uatrakcyjnia, starając się przyciągnąć do siebie jak największą liczbę użytkowników (i zatrzymać tych, którzy są na platformie). Na koncie ma już własny TikTok o nazwie Lasso, a także Instagramowy IGTV. Swój nowy pomysł kieruje do młodych - rozpoczęło się właśnie testowanie aplikacji o wdzięcznej nazwie LOL.

Streetwear
MISBHV: Mocny polski debiut na Paris Fashion Week

Trudno o lepszy wskaźnik sukcesu w świecie mody niż zaprezentowanie swojej kolekcji na najważniejszej imprezie w roku. Po pokazach w Nowym Jorku i Warszawie, Paryż wydawał się kolejną (i najbardziej istotną) przystanią. I udało się do niej dobić. Krakowskie MISBHV zadebiutowało właśnie na Paris Fashion Week.