Hip Hop,News

Co słychać u Młodych Wilków?

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Co słychać u Młodych Wilków?

Od ostatniej, siódmej edycji młodych wilków minęło już trochę czasu i każdy zdążył zapoznać się z całym materiałem. Młodzi raperzy również ochłonęli po przygodzie, jaką było uczestnictwo w akcji Popkiller Młode Wilki, ale nie zatrzymali się w miejscu ciesząc się swoim sukcesem, tylko zaczęli działać jeszcze bardziej! Co aktualnie się u nich dzieje oraz jak przyjęły się ich kawałki z 7 edycji?

Pod wspólnym numerem „Hip-Hop” jest w chwili obecnej ponad 1 100 000 wyświetleń. Kawałek, na którym wymieszały się różne, rapowe style dobrze przyjął się w środowisku rapowym. Sprawdźmy jak wyglądał odbiór kawałków solowych każdego z młodych wilków oraz czy po zakończeniu akcji działali w kierunku solowej płyty.

  1. Na pierwszy ogień, na kanale Popkillera poszedł OKI, który zaprezentował się w utworze KOŁA. Ma on w tej chwili blisko 1 446 000 wyświetleń. Ten kawałek pokazał skille młodego rapera, zwłąszcza udowodnił jak można przelecieć przynajmniej pół zwrotki na jednym wdechu! OKI 10 stycznia wypuścił swoją płytę „47 playground”, która udowodniła, że o tym raperze na pewno jeszcze nie raz usłyszymy. Na tym krążku wśród gości znalazł się Pauluch, Gedz, Szpaku czy Zetha.
  2. Drugim numerem na kanale to GADU-GADU od KARIANA. Tu dostajemy zupełnie odmienne flow od OKIego, ponieważ KARIAN lubi sobie pośpiewać, łącząc całość w fajny, klimatyczny i dobrze poskładany kawałek. Numer ma teraz ponad 418 000 wyświetleń. Ten młody raper również nie postanowił osiąść na laurach i od razu zabrał się do pracy. Jej efektem jest płyta, która ukaże się już niebawem. Pod koniec lutego dostaniemy do odsłuchu w całości „PRZEBOJE LAT ’90„. Już nie możemy się doczekać tego klimatycznego flow!
  3. Jako trzeci wpada przedstawiciel BOR, czyli Lipa z kawałkiem MoM. Kawałek zgarnął ponad 258 000 viewsów. Kawałek mógłby zdobyć znacznie więcej wyświetleń, ale być może nie wstrzleił się w gusta odbiorców. Lipa poczęstował nas swoją płytą już 25 października 2019 roku. „MGŁA” to debiutancki krążek rapera pod skrzydłami wytwórni BOR.
  4. Świetnym, szczerym i dobrze brzmiącym kawałkiem wbił się na kanał Popkillera OPAŁ. BALKONMIND jeszcze chwila i przekroczy próg 1 000 000 wyświetleń. Są emocje, jest flow, jest przekaz – jednym słowem jest rap. OPAŁ już wcześniej serwował nam różne krążki, między innymi „PANDORA”. Choć już teraz szykuje się bardzo ciekawe połączenie z KLESZCZEM, a efektem ich współpracy bedzie EP „7G”. Premiera 9 marca.
  5. AUGUSTYN to mam wrażenie odświeżona wersja GOSPELA, który również brał udział w Młodych WIlkach. Jego utwór ROSOMAK W ŻYLE ma w chili obecnej lekko ponad 153 000 wyświetleń. Nie wiem czy ten młody raper planuje coś w najbliższym czasie wydać solowego, ponieważ jego ostatni post na Facebooku to udostępnienie swojego numeru z Młodych Wilków. A może również szykuje podobną akcjędo Quebo?
  6. Jako szósty swój numer prezentuje świetny freestylowiec, czyli BOBER! Jego kawałek DOKĄD JEDZIESZ? ma ponad 370 000 viewsów. Mi osobiście się podoba, bo BOBER potrafi zaskoczyć na różnych bitach dając fajny, klimatyczny numer. Po akcji Młodych Wilków, raper nie dawał sygnałów o jakimkolwiek projekcie. Choć na bitwach freestylowych możemy go zobaczyć, głównie w roli jurora.

Tak prezentuje się zestawienie pierwszej szóstki Młodych Wilków 7 edycji! A Wam, który numer siadł najbardziej? Już niebawem druga część zestawienia!

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Trump z pogardą o zwycięstwie „Parasite”: Mamy wystarczająco problemów z Koreą Południową

Tegoroczne Oscary przeszły do historii. Niespodziewany występ Eminema, nominacja "Bożego Ciała" i cztery statuetki dla "Parasite". Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, to zdecydowanie polecamy go obejrzeć. Na początku może bawić, później zaczyna trzymać w napięciu, aby w końcu zacząć zaskakiwać w najmniej spodziewanych momentach. Jest to także ważna pozycja w historii koreańskiego kina. Ale z sukcesu Bong Joon-Ho'a nie wszyscy są zadowoleni. Na przykład Donald Trump, który z pogardą wyraził się o produkcji.

Hip Hop,News
Cardi B odpiera oskarżenia o napaść

Im bardziej znany jesteś i przede wszystkim, im więcej masz pieniędzy, tym większa szansa, że ktoś spróbuje cię w coś wrobić, by trochę zarobić. Z niesłusznymi oskarżeniami i niepotrzebnymi rozprawami sądowymi musiały mierzyć się już dziesiątki gwiazd, a do tej grupy spokojnie można dołączyć już Cardi B, która musiała tłumaczyć się z tego, że rzekomo napadła pracowniczkę ochrony w trakcie swojej ciąży.