Lifestyle

Czekacie na koncert The Weeknda? Musicie obejrzeć ten na Super Bowl 2021!

Klementyna Szczuka -
The Weeknd Super Bowl
The Weeknd Super Bowl
Lifestyle - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Czekacie na koncert The Weeknda? Musicie obejrzeć ten na Super Bowl 2021!

To było największe wydarzenie The Weeknd w ten weekend! Halftime show podczas Super Bowl po raz pierwszy odbyło się bez publiczności, ale to właściwie zrobiło tylko jeszcze większe wrażenie. Scena ze względów bezpieczeństwa była na trybunach, a Abel rzeczywiście przygotował kinowy występ. Przeznaczył na niego zresztą aż 7 milionów dolarów!

The Weeknd w piątek, czyli dwa dni przed wydarzeniem, wypuścił kompilację „The Highlights”, na którą składają się jego największe przeboje. Oprócz singli z jego ostatniego albumu, znajdują się tam numery takie, jak „The Hills” czy „Starboy”. Projekt jest dobrą rozgrzewką zarówno przed ostatnim występem, jak i będzie nią przed mającym się odbyć 7 listopada 2022 w Krakowie koncertem. W trakcie niespełna 15-minutowego wydarzenia The Weeknd zagrał połowę kawałków z płyty. Nie zabrakło także specjalnej charakteryzacji. Podczas wykonywania „I Can’t Feel My Face” artysta pojawił się w towarzystwie ubranych na czerwono tancerzy z zabandażowanymi głowami. Jak tłumaczył w wywiadzie dla Variety, odzwierciedlają oni absurdalną kulturę hollywoodzkich celebrytów i ludzi, którzy manipulują sobą, aby zdobyć uznanie.

Jak widać, The Weeknd podjął dobrą decyzję, wybierając występ podczas najważniejszego wydarzenia sportowego w Ameryce, zamiast tego na gali Grammy. Akademia miała bowiem postawić mu ultimatum i podejrzewa się, że konflikt z Ablem spowodował, że The Weeknd nie dostał tym razem żadnej nominacji. A oczywiste jest, że za „After Hours” na nie zasługuje.

fot. kadr z „The Weeknd’s FULL Pepsi Super Bowl LV Halftime Show”, YouTube.com/NFL

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle,Rap
Wszyscy w Polsce wiedzą, kim jest Kizo? Nie! Popek musiał googlować, kim jest jego rywal
Kizo feat. Sapi Tha King - PAULO NOTOELO (prod. Culten)

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że Kizo jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. W zasadzie pod każdą piosenką osiąga milionowe wyświetlenia, a oprócz tego prężnie i zabawnie działa w social mediach, przez co jego popularność jeszcze rośnie. Okazuje się jednak, że w Polsce wciąż są osoby, które go nie kojarzą. Do niedawna do tej grupy należał jeszcze Popek, czyli rywal Kizo w najbliższej walce w ramach FAME MMA.

Rap
Czy kariera Frostiego wreszcie rozpędzi się jak „TGV”?
https://www.instagram.com/frosti.spzoo

O tym, że Frosti nie dostaje od słuchaczy tyle, na ile zasługuje, pisałem już ponad rok temu. Przez ten czas niewiele się jednak zmieniło, bo raper wciąż nie może wbić się do "twardego" maninstreamu, choć ma już za sobą dwie legalne płyty i featuringi z czołówką sceny. Dziś wyszedł kolejny singiel zapowiadający jego nadchodzący projekt pt. "Albert Trapstein". Do trzech razy sztuka? Czy Frosti wreszcie rozbije bank i podbije serca większej grupy odbiorców? "TGV" daje na to szanse.