Hip Hop,News

Czekasz na zwrotkę ulubionego rapera? Ten generator umili ci życie

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Czekasz na zwrotkę ulubionego rapera? Ten generator umili ci życie

Znudzeni czekaniem na nowy numer ulubionego rapera? Dzięki tej stronie możecie chociaż trochę polepszyć swoją sytuację i wygenerować tekst, który mógłby napisać Wasz faworyt. Wyniki mogą zaskakiwać, ale setki użytkowników nie kłamią – coś jest na rzeczy.

Strona lyrics.rip korzysta z bazy rapgenius, co wydaje się oczywistym wyborem. Algorytm buduje słowniki raperów na podstawie ich dwudziestu najpopularniejszych kawałków. Oczywiście wychodzi z tego w dużej mierze bełkot, ale użytkownicy chwalą przypadkowość, bo jak to z przypadkowością w takich sytuacjach bywa – jest zabawna, a raz na jakiś czas „uda” się skompilować jakiś naprawdę mocny i sensowny wers. Zabawa w układanie nowych kawałków już się rozpoczęła. Wystarczy prześledzić wątek poświęcony stronce na reddicie.

Jak wyjaśnia jeden z autorów, Samarth Jajoo:

Kocham hip-hop, bawiłem się wczoraj z tzw. łańcuchami Markova. Starałem się wygenerować fake’owe teksty dla wykonawców, opierając się na dwudziestu kawałkach. Oszalałem, kiedy zobaczyłem, jaki jest efekt.

Lyrics.rip powstało dla zabawy, ale twórca tego kompilatora (to określenie pasuje chyba lepiej niż „generator”), obiecuje wspierać projekt. To z pewnością się przyda, bo w tym momencie występują dosyć duże kłopoty z serwerem.

To co, tylko czekać aż jakiś polski koder ogarnie krajową wersję (zwłaszcza, że Samarth udostępnił kod strony). Płacę złotem Ile ja bym dał za kompilator tekstów Bałagana. Swoją drogą – wiecie, który polski raper ma najbogatszy słownik? Sprawdziliśmy to dla Was – uderzajcie pod ten LINK.

fot. lyrics.rip

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Darmowy audiobook od DGE. Przekona do siebie młodych?

Lata edukacji już dawno za mną, ale dosyć dobrze pamiętam podstawówkę, gimnazjum, liceum i potem studia. O ile im dalej w las tym z przekonaniem do nauki jest lepiej (zwłaszcza na studiach, kiedy ma się możliwość poznawania faktycznie tego, co poznawać się chce), to początkowo jest różnie, a nawet, powiedziałbym, ciężko.

Hip Hop,News
Fler robi rozróbę i rozlicza innych raperów

Fler aka Frank White po raz kolejny nie bierze jeńców i krwawo rozlicza się ze swoimi oponentami. W najnowszym singlu "Stress ohne grund 2019", raper zaczepia m.in. Bushido, Shindy'ego czy Boneza MC. Czy jest to zapowiedz kolejnych beefów na scenie naszych zachodnich sąsiadów?