Rap

Czy Netflix nawiąże współpracę z Bedoesem?

Julian Glosa -
bedoes motor
bedoes motor
Rap - - Dodane przez Julian Glosa

Czy Netflix nawiąże współpracę z Bedoesem?

Po wypuszczeniu teledysku do utworu „Doda :*” z najnowszego albumu Bedoesa raper na swoim instagramie zachęcił Netflixa do współpracy. Przedstawił pomysł na swój serial, a nawet zaproponował wybraną przez siebie obsadę.

Od pierwszego singla „Rewolucja Romantyczna” charakteryzowała się mocnymi teledyskami. Reżyserem tych kinowych, gangsterskich produkcji jest Kamil Lanek, który odpowiedzialny był również za instrumentalną stronę albumu. Bedi po premierze najnowszego teledysku wyszedł na Instagramie z pomysłem stworzenia wspólnie z Netflixem serialu o motocyklistach-kowbojach, w którym mieli by grać m.in. Maciej Musiał, White 2115 czy Kuqe. O ile współpraca polskiego rapera z największą platformą filmową wydaje się niemożliwa, o tyle biorąc pod uwagę imponujące umiejętności reżyserskie Lanka… Kto wie? Może kiedyś zobaczymy ich filmową produkcję.

fot. kadr z „Bedoes & Lanek – Rewolucja Romantyczna”, YouTube.com/SBM Label

Zostaw komentarz

Udostępnij
Gaming
GameStop znów zyskuje popularność, a Elon Musk wspomaga CD Projekt
Afera z Game Stop

Przez ostatnie dni internet został rozgrzany do czerwoności przez sytuację związaną z amerykańską siecią sklepów GameStop. Gdzie należy szukać genezy całej sprawy oraz w jaki sposób akcje CD Projekt zyskały na wartości?

Rap
Kuban ma dziś urodziny. Kiedy zrobi nam prezent?
Kuban - Mamy swoje za uszami

Taki wpis wypada oczywiście zacząć od życzeń, dlatego Kubanowi życzymy tego, by jeden z najtwardszych fanbase'ów w Polsce, który tworzą jego słuchacze, nigdy nie słabł oraz tego, żeby podejmował już tylko takie decyzje muzyczne, z których będzie zadowolony. A, no i zapomniałbym o najważniejszym. Życzymy, ale to chyba bardziej samym sobie, niż jemu, powrotu na scenę!