Rap

Czy Wac Toja nagra najbardziej bujającą płytę 2021?

Julian Glosa -
Wac Toja
Wac Toja
Rap - - Dodane przez Julian Glosa

Czy Wac Toja nagra najbardziej bujającą płytę 2021?

Po eksperymentalnych utworach takich, jak „Y i X”, „Promises” czy „COLA” Wac Toja powrócił z singlem „Babciu to jest pyszne”, czym zasygnalizował premierę nowego albumu. „Five”, bo tak właśnie nazywa się płyta, rapera, odbiega klimatem od ostatnich wydawnictw Wacława i powraca brzmieniem do starszych projektów artysty.

Preorder już wystartował, a na dzień dzisiejszy znamy tracklistę płyty, na którą składa się 10 utworów. Nie ma żadnej informacji o obecności gości. Z producentów usłyszymy między innymi Sir Micha i powracający u Waca duet Cherry x Supreme. Raper zagwarantował fanom płytę złożoną wyłącznie z bangerów. Różne źródła podają, że Wac pierwszy raz w swojej karierze wypowie się na tematy polityczne.

Singiel „Babciu to jest pyszne” bardzo dobrze przyjął się wśród fanów. Wielu czekało na powrót starszej, bardziej agresywnej stylówki Waca. Znany z eksperymentowania ze stylami raper tym razem postawił na pewniaka. W przypadku Waca takie posunięcie wyjdzie mu jak najbardziej na dobre.

fot. kadr z klipu „WAC TOJA – BABCIU TO JEST PYSZNE”, YouTube.com/WacToja

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
”Cały kraj w rękach oprawców” – Kaz Bałagane nie zawodzi w nowym singlu
Kaz Bałagane - Narodowy Fundusz Zdrowia @atutowy (Official Video)

Wczoraj byliście pewnie w pracy lub w trakcje lekcji, nieświadomi tego, że przecież jest święto. Kaz Bałagane wypuścił bowiem nowy numer i wcale nie zwalnia tempa po niedawno wydanym i świetnie przyjętym "Digital Scale Music". Zresztą "Narodowy Fundusz Zdrowia" nie schodzi z solidnego, kazkowego poziomu.

Rap
Post Malone świętuje urodziny Pokemonów!
Get ready for the Pokémon Day Virtual Concert with Post Malone!

Post Malone to jedna z obecnie niewielu postaci w świecie muzyki, której nie da się nie lubić. Artysta znany jest bowiem ze swoich nietypowych, szalonych, ale przy tym niezwykle uroczych pomysłów. Jego najnowszą współpracę można śmiało określić wszystkimi z powyższych przymiotników.