Hip Hop,News

Dixon37 polecą z 20-stoma raperami!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Dixon37 polecą z 20-stoma raperami!

Dobre informacje z obozu Dixonów. Dobre i złe, ale nie ma tego złego. Premiera najnowszego wydawnictwa została przesunięta o tydzień, bo… na płycie znajdzie się utwór z 20-stoma raperami! Warszawski zespół poinformował o tym na swoim fp.

Cieszy, że powstaje kolejny posse-cut na polskim podwórku. Zwłaszcza, że ksywy nie są takie oczywiste. Wśród wytypowanej dwudziestki znaleźli się chociażby KPSN (więcej o nim TUTAJ) czy Frosti Rege (o nagrywce informował pod koniec stycznia – KLIKNIJ). Cieszy także udział Morwy, a zwłaszcza Wigora.

W celu rekompensaty za oczekiwanie – Dixony kręcą klip z zapowiedzianą dwudziestką, więc jest na co czekać. A więcej o najbardziej „wypasionych” posse-cutach w polskim hip-hopie przeczytacie TUTAJ. Jeśli 20 to dużo, to wiedzcie, że zdarzały się i ponad 3 tuziny raperów w jednym kawałku.

fot. kadr z klipu „REST/KAFAR ft. Dudek P56, Kamila Jakończuk – Bez odwrotu”, youtube.com/Step Records

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Gotujemy z Deemzem „Ból” Białasa i Szpaka!

"Ból" to pierwszy oficjalny wspólny numer, w którym spotkali się Białas i Szpaku. Wszystko dzięki Deemzowi. Producent pokazał nam dokładnie, jak powstawał bit do tego kawałka, a także zdradził tajniki swojej kuchni!

News,Streetwear
Sneakersy: które pary sprzedają się teraz najlepiej? [infografika]

Dziś trochę liczb, ale w możliwie jak najbardziej przystępnej formie. W dobie codziennych premier (w porównaniu do poprzednich lat to jakiś komos pod tym względem), postanowiliśmy sprawdzić, które wydania stawały się przedmiotem sprzedaży najczęściej. W ciągu ostatnich trzech dni. Więcej info poniżej!