Hip Hop,News

Do sieci trafił pośmiertny teledysk Leha. Wznowiono „Dziki & Nietoperze”

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Do sieci trafił pośmiertny teledysk Leha. Wznowiono „Dziki & Nietoperze”

Minęły już prawie cztery miesiące od tragicznej śmierci Leha. Młody gdyński raper związany z wytwórnią Alkopoligamia, zginął w wypadku samochodowym. Wśród fanów i bliskich pamięć o dokonaniach artysty wciąż trwa. Wczoraj do internetu trafił pośmiertny teledysk rapera do kawałka „Miasto nocą”.

Klip upamiętnia zarówno osobę Leha, jak i jego zażyłość z rodzinnym miastem. Utwór „Miasto nocą” znalazł się na wydanym pod koniec zeszłego roku albumie „Dziki & Nietoperze”. Wypuszczony wczoraj teledysk promuję reedycję wyżej wspomnianego krążka. Zysk ze sprzedaży materiału zostanie przekazany rodzinnie rapera.

O karierze Leha przeczytacie więcej w artykule Kajetana. Natomiast, jak ważną dla środowiska osobą był raper, niech świadczą takie obrazki jak ten poniżej.

Warto zaznaczyć, że jest to drugi klip Leha opublikowany po jego śmierci. Pierwszy został zrealizowany do utworu „26”:

foto. Instagram/ryszardleszner

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Dlaczego Zui jeszcze nie odniosła sukcesu?

Pierwsza dama SBM Label nie ma łatwo. Pod klipami więcej słów krytyki niż uznania, do tego krytyki w dużej mierze nieuzasadnionej, bo Zui wnosi do gry naprawdę sporo i nie do końca rozumiem, z czego wynika niechęć słuchaczy. Drugiej tak wszechstronnej dziewczyny w tej lidze trudno szukać.

Hip Hop,News
Malik Montana kontra półmetrowy kebab. Naprawdę, nie zmyślamy

W dobie walk Fame MMA, dissów czy finałów beefów pod postacią rozwiązania siłowego, Malik Montana znalazł sobie innego przeciwnika, który właściwie przypadłby do gustu wielu zawodnikom. Super Mega Rollo to półmetrowa wersja znanego w całej Polsce dania. Wyzwanie poważne, bez dwóch zdań.