Hip Hop,News

Otsochodzi: najnowszy longplay na rynku i spotkanie z fanami

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Otsochodzi: najnowszy longplay na rynku i spotkanie z fanami

Od premiery „Nowego koloru” minął rok (z malutkim okładem). W międzyczasie Młody Jan umocnił – i to zdecydowanie – swoją pozycję na hip-hopowej scenie, zgarnął platynę i koncert na Open’erze. A wczoraj wypuścił na rynek kolejny album – Miłość. Przedstawialiśmy Wam ją nieco już wcześniej.

Razem z longplayem (dokładnie o północy) dostaliśmy też kolejny singiel – „OMG”, za którego produkcje odpowiada SoSpecial. To siódmy kawałek promujący nowe wydawnictwo Jana. Posłuchajcie:

Longplay dostępny jest w formie cyfrowej i CD. Dodatkowy smaczek: ciągle można kupić limitowaną wersję krążka, z okładką zaprojektowaną przez Forina i z bonusowym trackiem. Premierowy koncert „Miłości” odbędzie się 8 marca w Lublinie. Już dziś można kupować bilety.

P.S. Ten, kto chciałby osobiście spotkać się z Otso i dostać jego autograf, powinien zajrzeć dziś o 17.00 na Kredytową 8 (Warszawa) do stacjonarnego Asfalt Shop.

fot. Otsochodzi, „Kręcę*”/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Książę łączy dwóch zwaśnionych królów: Mes i Tede u Kapoty!

Książę Kapota może mówić o naprawdę sporym... farcie? Na scenę wjechał z buta i czuć było, że kieruje nim jedno przykazanie - dojść najdalej, jak to możliwe. Okazało się, że mamy z tego rozrabiaki, więcej pożytku, niż niektórzy się spodziewali.