Lifestyle

Dokument o Kanye Weście został wykupiony przez Netflix za 30 milionów dolarów!

Redakcja Skrr.pl -
dokument o Kanye Weście
dokument o Kanye Weście
Lifestyle - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

Dokument o Kanye Weście został wykupiony przez Netflix za 30 milionów dolarów!

Dopiero co oglądaliśmy „Biggie: I Got a Story to Tell”. Niestety film rozminął się z oczekiwaniami fanów, ale mamy nadzieję, że tym razem się tak nie stanie. Dokument o Kanye Weście już wkrótce. Netflix właśnie wykupił prawa do jego streamingu za 30 milionów dolarów.

Jak podał Billboard, film ma przedstawić 21 lat kariery jednego z największych raperów i producentów. Opowie o jego początkach zarówno w branży muzycznej, jak i modowej, ale nie zabraknie również wątku śmierci matki Kanye Dondy West oraz nieudanej prezydenckiej kandydatury w 2020 roku. Nie wiadomo jednak, czy w dokumencie znajdzie się wątek rozwodu Westa z Kim Kardashian. Serial tworzą wieloletni współpracownicy Westa, Clarence „Coodie” Simmons i Chike Ozah, znani jako Coodie & Chike. Duet stworzył m.in. teledyski „Through the Wire” i „Jesus Walks (Version 3)”. Przez lata pracy z Westem zebrał wiele materiałów, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego.

Dokument o Kanye Weście ma mieć premierę jeszcze w tym roku. Jego tytuł nie jest jednak znany.

fot. kadr z „Kanye West – Runaway (Full-length Clean)”, YouTube.com/Kanye West

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Żyjemy w uniwersum PRO8L3MU, czyli obszerna recenzja „Fight Club”
fight club pro8l3m recenzja

Spisaliśmy już nasze pierwsze wrażenia odnośnie „Fight Clubu”. Były subiektywne i niezobowiązujące, bo takie miały być. Przyszedł jednak czas, aby na poważnie zająć się albumem, który wywołał wiele kontrowersji i spolaryzował fanów P83.

TikTok
Czy Twoja babcia ma TikToka?

Social media to głównie domena młodych ludzi, ale czy to znaczy, że nie ma w nich miejsca dla starszych? Facebook, Instagram, a nawet TikTok staje się popularny wśród osób 50, 60, a nawet 70+. I to my, młodzi, jesteśmy odpowiedzialni za pomoc starszym pokoleniom oraz uczenie ich tego, co nam przychodzi z łatwością. Przecież nikt nie wymagał od nas, że sami nauczymy się sznurowania butów.