Rap

Dr. Dre trafił do szpitala. Ma tętniaka mózgu

Michał Szyndler -
Rap - - Dodane przez Michał Szyndler

Dr. Dre trafił do szpitala. Ma tętniaka mózgu

Jak podaje portal TMZ, z powodu tętniaka mózgu Dr. Dre znalazł się w szpitalu w Los Angeles. W poniedziałek raper został przewieziony na oddział intensywnej terapii, gdzie pozostał do wtorku. Obecnie stan Dre jest stabilny, ale czeka on jeszcze na kilka dodatkowych badań.

We wpisie w mediach społecznościowych Dre poinformował, że ma się dobrze. Podziękował także rodzinie, przyjaciołom i fanom za wsparcie, które otrzymał z ich strony. Podziękował także personelowi medycznemu i dodał, że jest w dobrych rękach. Swoje wsparcie wyrazili artyści i przyjaciele. Na Twitterze odezwali się między innymi Ice Cube i Missy Elliott.

W ubiegłym roku Dre współpracował między innymi z Kanye Westem przy „Wash Us in the Blood”. Jest także producentem nadchodzącego „God’s Country”, albumu, który na cześć zmarłej marki Westa miał się wcześniej nazywać „Donda”.

fot. instagram.com/drdre

Zostaw komentarz

Udostępnij
TikTok
Ile zarabia się na TikToku? Oto najpopularniejsi twórcy i ich największe sumy w 2020!

W jaki sposób można zarabiać na TikToku? Ile zarabiają najwięksi i najpopularniejsi influencerzy? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te nurtujące pytania. Dowiesz się co zrobić, aby przemienić swoje tiktokowe konto w realny zysk. Zdradzamy tajemnice zarobków na TikToku.

Rap
Najbardziej kobiecy rap? Ten, w którym ona się rozbierze
Ryfa

2021 w kobiecym rapie nie mógł zacząć się lepiej. Wśród feministycznych hip-hopowych statementów, których na polskiej scenie jest powoli coraz więcej, ten, który Ryfa Ri opublikowała kilka dni temu, jest szczególnie obrazowy i emancypacyjny.