Hip Hop,News

Drake kupił… Boeinga! Ile kosztował samolot?

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Drake kupił… Boeinga! Ile kosztował samolot?

Drake potrafi żyć na bogato. W zeszłym roku zafundował sobie… pałac. Sama ziemia pod budowę kosztowała 6,7 milionów dolarów. Sam pałac… dobra, to jest temat na inny raz – jeśli jesteście ciekawi, to obejrzyjcie sobie TEN materiał. Wydarzenie było tak imponujące, że mówili o nim w wiadomościach.

Drizzy nie zwalnia tempa i teraz, prawdopodobnie by zaoszczędzić (co?) na częstych lotach, kupił sobie Boeinga 767. Internety mówią, że – nawet minimalnie – to wydatek rzędu… 100 milionów dolarów. Tak, 100 milionów. Cena jest tak wysoka, że wątpiono, by nawet taki gigant jak Amazon kupił jakiś na własność. W grę wchodził raczej leasing.

Jeśli wierzyć zapewnieniom Drake’a, to „Air Drake” (zmarnowana szansa na nazwanie samolotu „Drake Force One”) leasingowany nie jest. Raper po prostu go kupił. Do tego, sądząc po filmiku, jest to custom made, więc żaden przelatany rzęch, a nowiutki samolot z dedykowanym wykonawcy wnętrzem.

W sumie nawet nie wiemy, czy zazdrościmy. Wciąż staramy się wyobrazić sobie 100 milionów dolarów. Jeśli Wam przychodzi to łatwo, to TUTAJ możecie kupić własny samolot.

fot. kadr z klipu „Meek Mill – Going Bad feat. Drake (Official Video)”, youtube.com/Meek Mill

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Z rapem przez świat: Ukraina

“Boso przez świat”, wita Wojciech Cejrowski. Wróć! “Z rapem przez świat” witam Was ja. Czas na nowy cykl! Co każdy piątek, udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!

News,Streetwear
GOLF le FLEUR*, Fear of God: premiery nadchodzącego tygodnia

Chcecie sobie poprawić humor po nieudanej próbie powinięcia Travisów? Super. Udało się i zmieniacie je na x innych par? Też dobrze. Rozkład jazdy na drugi tydzień maja macie właśnie przed sobą. Jedna z najbardziej wyczekiwanych kolaboracji Nike, uwielbiane le Fleury w nowej wersji, dwie pary Fear of God i inne. Zapraszamy do lektury!