Hip Hop,News

Drake nie zapłacił za swój samolot ani centa!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Drake nie zapłacił za swój samolot ani centa!

Takiego twistu w tej historii chyba nikt się nie spodziewał, ale wychodzi na to, że „Air Drake”, czyli Beoing 767 należący do Drizzy’ego… nie został kupiony przez rapera. Taki to pożyje, co?

O tej gigantycznej, jak się wówczas wydawało, transakcji pisaliśmy – TUTAJ. Internety mówiły, że samolot najtaniej można dostać za bagatela 100 milionów dolarów, ale nówka sztuka nieśmigana to już jednak wydatek nawet dwukrotnie wyższy. Konkurencji Drake’a musiała zrzednąć mina, kiedy raper flexował się swoją nową maszyną, bo nawet taki gigant jak Amazon nie zdecydował się na własną flotę i leasinguje odrzutowce.

Okazuje się jednak, że Drake nie musiał wyciągać z konta ani centa. Według TMZ, samolot dostał… za darmo. Kto był tak hojny? Rzekomo kanadyjska firma Cargojet, która wyprodukowała maszynę. Jej logo znajduje się na poszyciu samolotu. Duże logo. Widoczne logo. Tak, dobrze myślicie. Cargojet zainwestowało w bardzo sprytną reklamę, która podobno już robi swoje, bo Drake korzysta z Boeinga i lata nim właściwie wszędzie.

Jeśli chcecie kupić własny, to mniej więcej tak będziecie w nim wyglądać:

fot. kadr z wideo „Drake’s Private Boeing 767-24Q(ER) Departing RWY 12 | Hamilton Int’l”, youtube.com/Ernest Gutschik Aviation

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Schoolboy Q gra w finale NBA! Oceniamy jego plan naprawy Lakers

Jesteśmy świeżo po pierwszym meczu finałów NBA, w którym zwycięstwo odnieśli Toronto Raptors! Na parkiecie można było zobaczyć świetne zespołowe flow, a w głośnikach usłyszeć „Floating”.

Felieton,Hip Hop,Ranking
Afro Trap, przemoc i PSG. Z rapem przez świat: Francja

“Boso przez świat”, wita Wojciech Cejrowski. Wróć! “Z rapem przez świat” witam Was ja. Czas na nowy cykl! W każdy piątek, udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!