Hip Hop,News

Drake pozwany! Raper ma zapłacić 250 tysięcy dolarów za udział w pobiciu…

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Drake pozwany! Raper ma zapłacić 250 tysięcy dolarów za udział w pobiciu…

W stronę Drake’a zostały skierowane poważne zarzuty. Ponad dwa lata temu Kanadyjczyk zamieszany był w aferę w klubie, w którym to jeden z mężczyzn miał zostać zaatakowany przez grupę znajomych rapera, w wyniku czego odniósł ciężkie obrażenia. Teraz, zgodnie z dokumentami sądowymi, które zostały złożone 13 października, ofiara żąda odszkodowania.

Aktor Bennett Sipes pozwał gwiazdę futbolu Odella Beckhama Jr., Younesa Bendjima, czyli byłego chłopaka Kourtney Kardashian oraz klub nocny i restaurację Lady Delilah w Los Angeles. 24 marca 2018 roku miał zostać on zaatakowany przez członków grupy Drake’a i Beckhama. Zdarzenie miało miejsce po tym, jak mężczyzna próbował dostać się do strefy VIP, do której miał nie być dopuszczony. Gdy Sipes z niej wychodził, Drizzy miał swoim znajomym pokazać gest „podcięcia gardła”, co kojarzy się z sygnałem ataku. Zarówno raper, jak i sportowiec, choć bezpośrednio nie byli zaangażowani w bójkę, mieli obserwować sytuację.

Bennett Sipes domaga się od Drake’a, Beckhama, Bendjima oraz klubu kwoty w wysokości 250 tysięcy dolarów. Jak mówi, doznał m.in. urazu mózgu, pleców, szyi i ramion, a także poniósł szkody psychiczne i finansowe. Żadna ze stron publicznie nie odpowiedziała jeszcze na zarzuty, wcześniej zaprzeczając wykroczeniu i twierdząc, że to Sipes był prowokatorem.

fot. kadr z klipu „Drake – I’m Upset”, YouTube.com/Drake

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Juice WRLD miał znaleźć się na nowym singlu G-Eazy’ego, z którym łatwo się utożsamić…
G-Eazy - Hate The Way (Official Video) ft. blackbear

W "Niepokojach" Kaza Bałagane Szpaku nawijał o "modzie na smutek" i trzeba przyznać, że coś w tym jest. Wiadomo, pewniejszym hitem będzie bangierek z soczystym basem, ale chociażby sukces "See You Again" Wiza Khalify i Shawna Mendesa pokazał, że obecnie chwytające za serce piosenki wciąż mogą być szlagierami. Kierując się tym tokiem myślenia, G-Eazy wypuścił nowy singiel.

Hip Hop,News
P. Diddy zakłada partię dla Afroamerykanów. To kolejne ważne wydarzenie w historii Black Community
Diddy talks Joe Biden, Donald Trump and the launch of a Black Political Party

Obecnie w Stanach Zjednoczonych trwają wybory prezydenckie, w które usilnie próbował wmieszać się Kanye West. Raper narobił jednak dużo więcej zamieszania niż pożytku, spóźnił się ze zgłoszeniem, a w kilku stanach jego kandydaturę unieważniono z powodu niepoprawnych podpisów. Jak widać, artysta dał jednak bodziec do działania swoim kolegom po fachu, bo w politykę zamierza się teraz zaangażować P. Diddy.