Hip Hop,News

Drake, The Weeknd i J.Cole zadzwonili do 11-letniego fana przed śmiercią!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Drake, The Weeknd i J.Cole zadzwonili do 11-letniego fana przed śmiercią!

W momencie, gdy cała nasza uwaga skupiona zostaje wokół pandemii koronawirusa, łatwo zapomnieć, że w tym czasie mają miejsce również inne tragedie. To smutna, ale również dobra wiadomość – Drake, The Weeknd i J.Cole tuż przed śmiercią sprawili miłą niespodziankę swojemu 11-letniemu fanowi.

Ponad trzy lata temu mój 11-letni kuzyn, Elijah, walczył z rakiem (…) W piątek poszedł do nieba. Nie opuścił tego świata, nie wiedząc, jak bardzo był kochany – napisał na Instagramie Michael Watson II.

W ostatni weekend Elijah miał okazję poznać swoich ulubionych artystów. Jego kuzynowi, dzięki pomocy bliskich, udało się zorganizować „spotkanie”, w którym przez FaceTime’a chłopiec mógł porozmawiać z Drizzy’m, The Weekndem i J.Cole’em. Zdjęciami oraz nagraniem Watson podzielił się na swoim Instagramie. Podziękował przy tym wszystkim zaangażowanym i poprosił o wsparcie dla rodziny Elijaha. Dobrze jest widzieć takie gesty!

fot. kadr z klipu „Drake – God’s Plan”, YouTube.com/Drake

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Nie masz czego słuchać w furze? favst/gibbs spieszą z pomocą

W dobie streamingów i platform cyfrowych muzyki nie słucha się już tak często na płytach. Ludzie kupują krążki w zasadzie z dwóch powodów. Pierwszym jest po prostu klasyczna chęć kolekcjonowania ich dla samego faktu posiadania. Drugim zaś jest odtwarzanie ich w aucie, bo jak wiadomo nie wszyscy przecież od razu mogą sobie pozwolić na furę, która łączy się z telefonem, a przejściówka z Chin idzie bardzo długo, a czasem nawet wcale nie dociera do zamawiającego. Płyt w aucie słucha się świetnie, ale muszą być to odpowiednie krążki, które nie będą przeszkadzały w jeździe, a może nawet dodatkowo nas do niej nastroją. Jeśli do tej pory nie mogliście znaleźć takiej płyty, to duet producencki favst/gibbs ma dla Was remedium.

Felieton,Hip Hop
„Właściwy” album od Quebonafide! „ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition)” [Recenzja]

I jest druga płyta od szefa QueQuality, tak jak tego się spodziewaliśmy. Cała akcja marketingowa jedyna w swoim rodzaju, czegoś takiego nie było i zapewne długo nie będzie w Polsce. Kuba pokazał nam się trochę z innej strony na tym albumie. Zaskakujące featy i radiowe, popowe brzmienie wielu utworów. Fundamentem płyty jest to jak wyglądały ostatnie 2 lata Quebo, a znaczna część jest poświęcona jego partnerce - Natalii Szroeder.