Rap

Dziewczyna Juice WRLD-a ujawniła listy, które raper napisał przed śmiercią

Klementyna Szczuka -
Juice WRLD
Juice WRLD
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Dziewczyna Juice WRLD-a ujawniła listy, które raper napisał przed śmiercią

Równo tydzień temu Juice WRLD skończyłby 22 lata. Wczoraj natomiast (8 grudnia) minął rok od jego śmierci, której przyczyną było przedawkowanie oksykodonu. Zmarłego rapera za pomocą social mediów upamiętniła jego matka, teraz natomiast XXL Mag ujawnił listy, które raper napisał przed śmiercią.

Portalowi udostępniła je długoletnia dziewczyna rapera, Ally Lotti. Znalazła je tydzień po śmierci chłopaka w jego portfelu, gdy przed pogrzebem sięgnęła do niego, aby zapłacić za strój. Jak twierdzi, raper napisał je w pierwszym kwartale 2019 roku w Niemczech, w Düsseldorfie, podczas trasy koncertowej Nicki Minaj The Nicki Wrld Tour, którą otwierał.

via XXL Mag

Pierwszy z nich, który znajduje się po lewej stronie skierowany jest do Ally. Juice wyznał w nim m.in., że dziewczyna jest jego pierwszą i ostatnią miłością. A drugi – do fanów. Raper był bardzo wdzięczny.

„Byłem zepsuty przez cztery lata bez naprawy. Naprawiliście mnie na stałe… Nie mógłbym więc was zostawić. Jesteście moim parasolem, kiedy pada, sprawiacie, że nie moknę od moich łez i łez świata”

Przez ostatni rok Juice WRLD pośmiertnie pojawił się na wielu projektach. Jego zwrotki znalazły się choćby na płycie Eminema, G Herbo, Polo G czy Pop Smoke’a. W lipcu ukazał się także jego trzeci, a zarazem pierwszy pośmiertny album, „Legends Never Die”. Wiadomo także, że trwają prace nad kolejnym podobnym projektem.

fot. kadr z klipu „Juice WRLD & benny blanco – Real Shit (Official Visualizer)”, YouTube.com/Juice WRLD

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Quebonafide, Pezet i Bedoes z nominacjami do PL Music Video Awards!

Polish Music Video Awards to organizowana przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych “Plaster” gala, która skupia się na uhonorowaniu najlepszych polskich twórców i producentów teledysków danego roku. 8 grudnia organizatorzy ogłosili listę tegorocznych nominowanych. Wśród nich znalazły się klipy do takich utworów, jak „Rewolucja Romantyczna”, "BUBBLETEA”, „Yakuza” czy „Nisko jest niebo”.

Felieton,Hip Hop
Polski Travis Scott? A byłeś kiedyś na koncercie Żabsona?
Instagram.com

"To nie kopie, a porównania są naszym problemem" – nawijał w swojej wybitnie dobrze przyjętej, gorącej szesnastce Young Igi, któremu co rusz zarzuca się bycie polskim Young Thugiem. My się z tymi słowami w pełni zgadzamy, bo proces twórczy jest zależny od inspiracji, co nie oznacza od razu kopiowania. Ani tego, że artystów nie można porównywać pod innymi względami, niż te stricte muzyczne, tym bardziej jeśli nie jest to zarzut, a naprawdę spory komplement.