News

„Elo mordeczki…” Nadciąga Ero JWP

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

„Elo mordeczki…” Nadciąga Ero JWP

Po blisko dekadzie wyczekiwania Ero w końcu wyda solowy krążek. Póki co, wiadomo o nim niewiele ponad to, że będzie to klasyka.

Dopiero co przedstawiliśmy preorder pierwszej solówki Sokoła, a już mamy news o szykującej się kolejnej premierze. Tym razem stan prac nad nowym krążkiem raportuje nam Ero. „Idziemy jak burza czekajta Ero solo myk pyk pstryk ;)” – pisze raper na swoim profilu na Facebooku.

Biorąc pod uwagę, że o solowym albumie rapera mówi się w hip-hopowych kuluarach od dobrych kilku lat, news o jego premierze będzie naprawdę gorący. Ta, póki co, spodziewana jest wiosną. Jak zdradza sam Ero – najprawdopodobniej w kwietniu. 

fot. ERO JWP feat. DJ Falcon1 prod. WhiteHouse „Uwierz w siebie”/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
„Rolex” od BAPE – Type 4 BAPEX: Hołd dla klasyki czy plagiat?

Jeszcze inspiracja czy już podróbka? Nowy zegarek, czerpiący garściami z dorobku projektantów Rolexa, już wkrótce trafi do sprzedaży.

News
Revenge of the Dreamers III: J.Cole i jego armia

Nie tylko polscy raperzy wraz z Nowym Rokiem ostro wzięli się do pracy. Kolejną część mixtape’u „Revenge of the Dreamers” domyka też J.Cole. Już dziś wiadomo, że weźmie w nim udział 70 artystów. A lista zdaje się nie być jeszcze zamknięta.