Hip Hop,News

Eminem szykuje niespodziankę dla swoich fanów!

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Eminem szykuje niespodziankę dla swoich fanów!

Ostatnia twórczość Eminema raczej mu fanów nie przysporzyła, bo zarówno „Kamikaze”, jak i „Music to be Murdered By” nie okazały się wybitnymi wydawnictwami. Raper też ma chyba tego świadomość, bo zanosi się, że będzie chciał sprawić swoim fanom niespodziankę nawiązującą do jednego z jego kultowych albumów. Coś się święci na dziesiątą rocznicę wydania „Recovery”.

Powyższa zajawka nie mówi nam zbyt wiele, choć stwierdzenie: „Muzyka to moja machina czasu” jest dosyć wymowne. Dostajemy też krótki filmik z kompilacją numerów, które były hitami na „Recovery”. Ten album jest zresztą uznawany za jeden z najlepszych w całej dyskografii Eminema. Warto przypomnieć, że Mathers opisuje na nim swoją walkę z nałogiem, ostatecznie zakończoną powrotem do trzeźwości. Emocje, skill i odpowiednie, lecz nie przesadzone, mainstreamowe dodatki, jak chociażby featuring Rihanny, sprawiły, że album ten okazał się tak wielkim hitem. Najlepszym tego potwierdzeniem jest chociażby wers MGK’a, który w dissie na Eminema pt. „Rap Devil” nawija: „You should go back to Recovery”.

Nie ma więc wątpliwości, że jest co świętować. Kwestią pozostaje sposób, ale o nim przekonamy się pewnie dopiero w poniedziałek, jak zapowiedział Eminem. Pierwszym „prezentem” jaki nasuwa się na myśl, jest specjalna wersja deluxe albumu, być może poszerzona o niewypuszczone wcześniej kawałki. Nie można też wykluczyć ewentualnych remiksów z udziałem wieloletnich przyjaciół rapera. Będziecie czekali?

fot. kadr z klipu „Eminem – Not Afraid (Official Video)”, YouTube.com/EminemMusic

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Avi i Louis Villian nagrali entrance song uznanemu polskiemu zawodnikowi MMA!

W sieci pojawił się numer duetu Avi & Louis Villian "VENI", który jak się okazuje został nagrany na specjalną okazję. Przy tym utworze do swojej walki będzie wychodził Michał Materla podczas jutrzejszej (20.06) gali European Fight Masters. Nie jest to żadna nowość, że raperzy nagrywają utwory poświęcone właśnie takim sytuacjom. Szczególnie zaangażowana w takie inicjatywy była wytwórnia stoprocent wraz z federacją KSW. Tym razem przyszła kolej na Aviego i Louisa. Mocny bit i świetna warstwa liryczna, która z pewnością zmotywuje zawodnika przy wyjściu na plac boju. Determinacja i nieustępliwość to motyw przewodni numeru. Wcześniej Michał Materla wychodził do klatki przy piosence Soboty "Do góry łeb". Z różnych względów przyszedł czas na zmiany...

News
Bedoes: Sława daje władzę, jest narzędziem do tego, żeby zmieniać świat

Na łamach Vogue pojawił się obszerny wywiad z Bedoesem, który przeprowadziła Anna Konieczyńska. Raper z Bydgoszczy opowiedział o tym, jak istotne jest dzielenie czasu pomiędzy jego rodzinnym miastem a stolicą.